http://vranes.bigforumpro.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


FORUM VRANEŠA (PAVINO POLJE I TOMAŠEVO)
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Pozdrav za clanove!

Ići dole 
+20
Nebojša
CETNIK
markomadzgalj
stojanka zec
kajlio
STOZER
stanija
nadja
mirko
Mišo Moračanin
sandra mobil
Velicko
radojica vukovic
aradenovicmontenegro
Radisa
Milikic
Administrator
Kosta
cezarion
Raso
24 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
AutorPoruka
stojanka zec




Godina : 54
Mjesto rodjenja/boravka : bijelo polje -tivat
Reputation : 1
Datum upisa : 20.06.2011

Pozdrav za clanove! - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pozdrav za clanove!   Pozdrav za clanove! - Page 7 EmptySub 5 Nov 2011 - 18:28

CETNIK ::
Stanija ::
Pozdrav CETNIKU!!!! Dje si junacino, ziv li si???

Ziv sam nego sta, no sam malo ovih dana bio zauzet. MOracu da organizujem nekako da ovi nesoji Turski ne prodju kroz Vranes kako su zamislili mirno. Zasjede se vec spremaju
Vidi dobri moj ,ne vrijeđaj se sram te bilo da te sram bude,ne pominji ničije prezime izrode,junačino junačka stani kralju meni na put ako smiješ,junačiš se tu preko poruka pizdo jedna,ja sam udata i po mužu se prezivam zec ,a rodom sam sa Drenovca Radović PA DE ČETNIČE NEIDENTIFIKOVANA PETLJAVINO STANI MI NA PUT AKO TE JE MAJKA RODILA,JA SE NE BOJIM.
Nazad na vrh Ići dole
stojanka zec




Godina : 54
Mjesto rodjenja/boravka : bijelo polje -tivat
Reputation : 1
Datum upisa : 20.06.2011

Pozdrav za clanove! - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: hvala prijatelju ,veliki pozdrav za tebe.   Pozdrav za clanove! - Page 7 EmptyNed 30 Okt 2011 - 16:01

markomadzgalj ::
i tebi dobro vece prijateljice, a sto se tice drenovca udji u naslov zanimljive fotografije strana 9 vidjet ces drenovac i kucu markovica.
Nazad na vrh Ići dole
markomadzgalj

markomadzgalj


Godina : 65
Reputation : 7
Datum upisa : 24.12.2009

Pozdrav za clanove! - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pozdrav za clanove!   Pozdrav za clanove! - Page 7 EmptySub 29 Okt 2011 - 22:51

i tebi dobro vece prijateljice, a sto se tice drenovca udji u naslov zanimljive fotografije strana 9 vidjet ces drenovac i kucu markovica.
Nazad na vrh Ići dole
CETNIK

CETNIK


Reputation : 9
Datum upisa : 11.03.2009

Pozdrav za clanove! - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pozdrav za clanove!   Pozdrav za clanove! - Page 7 EmptyPet 28 Okt 2011 - 23:27

Stanija ::
Pozdrav CETNIKU!!!! Dje si junacino, ziv li si???

Ziv sam nego sta, no sam malo ovih dana bio zauzet. MOracu da organizujem nekako da ovi nesoji Turski ne prodju kroz Vranes kako su zamislili mirno. Zasjede se vec spremaju
Nazad na vrh Ići dole
stojanka zec




Godina : 54
Mjesto rodjenja/boravka : bijelo polje -tivat
Reputation : 1
Datum upisa : 20.06.2011

Pozdrav za clanove! - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pozdrav za clanove!   Pozdrav za clanove! - Page 7 EmptyPet 28 Okt 2011 - 22:17

dobro ti veče prijatelju,hvala ti što si me se sjetio.ja nisam zaboravila nego vidim popis sela neko izbacio na forumu pa se nigdje ne pomenu drenovac.nisam ja to zamjerila nego eto pitala reda radi.veliki pozdrav tebi i pozdravi brata nisam ga vidjela 20 godina.
Nazad na vrh Ići dole
markomadzgalj

markomadzgalj


Godina : 65
Reputation : 7
Datum upisa : 24.12.2009

Pozdrav za clanove! - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pozdrav za clanove!   Pozdrav za clanove! - Page 7 EmptyPet 28 Okt 2011 - 20:01

ti si zaboravila gospodjo zec marko madzgalj je na forumu iz bijelog potoka pa tvoja kuma milanka zivkovic pa momo jocovic pozdrav.
Nazad na vrh Ići dole
stanija

stanija


Godina : 35
Reputation : 17
Datum upisa : 02.02.2010

Pozdrav za clanove! - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pozdrav za clanove!   Pozdrav za clanove! - Page 7 EmptyČet 27 Okt 2011 - 23:34

Pozdrav CETNIKU!!!! Dje si junacino, ziv li si???
Nazad na vrh Ići dole
stojanka zec




Godina : 54
Mjesto rodjenja/boravka : bijelo polje -tivat
Reputation : 1
Datum upisa : 20.06.2011

Pozdrav za clanove! - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pozdrav za clanove!   Pozdrav za clanove! - Page 7 EmptyNed 2 Okt 2011 - 22:16

Dobro vam veče Vranešani odnosno Pavinopoljci,vidim da se malo javljate,nema novih tema itd.Pa kad je tako ja samo da upitam nekog ko dobro poznaje teritoriju ispod Žubera kom dijelu pripada selo Drenovac,vidim da od tamo niko nema na forumu.No nije ni čudo jer u tom selu ima par kuća od kojih je jedna mog pok.oca.Voljela bih da mi se jave svi oni koji misle da su mi rodbina bilo sa rodskog prezimena Radović ili ujčevine Konjević-Milikić.Ovdje sam namjerno navela misle jer malo je onih koji znaju malo dalju rodbinu. Ovim putem bih pozdravila prijatelja Pera M. Madžgalja.
Nazad na vrh Ići dole
kajlio




Reputation : 0
Datum upisa : 13.02.2011

Pozdrav za clanove! - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: nijesm iz PAVINOG POLJA ali bih srcu ucino radost kad bih mogao da kazem da sam odatle . djetinjkstvo sam proveo u njemu i jedino mjesto koje sanjam u ovim godinama upravo je to mjesto . inace zivim u Novi Sad   Pozdrav za clanove! - Page 7 EmptyNed 13 Feb 2011 - 23:19

Raso ::
Pozdrav i dobrodoslicu zelim svim novim clanovima Very Happy
i takodje zelim da se mlao vise ukljuce u diskusiju i komentare Shocked
da unesemo malo novine i osvezenja???
Cool Very Happy

Dajte priloge ,a ja bih voleo nesto iz Pavinog Polja vise da znam sta je aktuelno i sta se tamo desava???
Nazad na vrh Ići dole
STOZER

STOZER


Mjesto rodjenja/boravka : ...mali gradic u maloj zemljici...
Reputation : 2
Datum upisa : 17.01.2009

Pozdrav za clanove! - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pozdrav za clanove!   Pozdrav za clanove! - Page 7 EmptySub 24 Apr 2010 - 11:55

"Neprijateljima treba neprekidno opraštati, jer je to upravo ono što ih najviše ljuti."
HVALA TI,VIDJECEMO DA LI CE SE STANJE POPRAVITI,ALI IZGUBLJENO SIGURNO NE MOZEMO NADOKNADITI. Pozdrav za clanove! - Page 7 Icon_evil
Nazad na vrh Ići dole
stanija

stanija


Godina : 35
Reputation : 17
Datum upisa : 02.02.2010

Pozdrav za clanove! - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pozdrav za clanove!   Pozdrav za clanove! - Page 7 EmptySub 24 Apr 2010 - 11:51

Pozdrav za clanove! - Page 7 Sleep


Poslednji izmenio stanija dana Uto 18 Maj 2010 - 15:18, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
STOZER

STOZER


Mjesto rodjenja/boravka : ...mali gradic u maloj zemljici...
Reputation : 2
Datum upisa : 17.01.2009

Pozdrav za clanove! - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pozdrav za clanove!   Pozdrav za clanove! - Page 7 EmptySub 24 Apr 2010 - 11:46

Ako je istina to sto kazes,ako imas pozitivno misljenje kako sam mislila okani se ovoga,ovdje pisemo ili ne pisemo o rodnom kraju,a nikako izmirujemo ili naplacujemo dugove jednom covjeku ili jednom prezimenu,ovim tvojim postupcima smo svi na gubitku bar svi mi kojima vraneska dilina nesto znaci.Izvinjenje ne pokriva nesto sto se svjesno radi.
Nazad na vrh Ići dole
stanija

stanija


Godina : 35
Reputation : 17
Datum upisa : 02.02.2010

Pozdrav za clanove! - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pozdrav za clanove!   Pozdrav za clanove! - Page 7 EmptySub 24 Apr 2010 - 11:43

Pozdrav za clanove! - Page 7 Icon_cat


Poslednji izmenio stanija dana Uto 18 Maj 2010 - 15:17, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
STOZER

STOZER


Mjesto rodjenja/boravka : ...mali gradic u maloj zemljici...
Reputation : 2
Datum upisa : 17.01.2009

Pozdrav za clanove! - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pozdrav za clanove!   Pozdrav za clanove! - Page 7 EmptySub 24 Apr 2010 - 11:39

Mržnja je osveta kukavice zbog pretrpljenog straha. <td width="300">Autor: Dzordz Bernard So
Nazad na vrh Ići dole
stanija

stanija


Godina : 35
Reputation : 17
Datum upisa : 02.02.2010

Pozdrav za clanove! - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pozdrav za clanove!   Pozdrav za clanove! - Page 7 EmptySub 24 Apr 2010 - 11:11

Pozdrav za clanove! - Page 7 Alien


Poslednji izmenio stanija dana Uto 18 Maj 2010 - 15:17, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
STOZER

STOZER


Mjesto rodjenja/boravka : ...mali gradic u maloj zemljici...
Reputation : 2
Datum upisa : 17.01.2009

Pozdrav za clanove! - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pozdrav za clanove!   Pozdrav za clanove! - Page 7 EmptyPet 23 Apr 2010 - 11:42

Zver zvera, ptica pticu - covek coveka jede........Uzivanje je citati sta clanovi ovog foruma pisu,bruka i sramota za Vranesku dolinu ako ih je iznjihala,lijepo je predstavise i okitise blateci jedni druge....dje nestade smisao postojanja? Administratore preimenujte i sajt,ovo vise nije vranes.eu vec koce koga ko svoj svoga.com ili mrznja nas je odrzala pa joj hvala.com. Sramota me sto sam dio ovoga, a tako sam ponosno ucestvovala.Nadam se da ce se administrstor oglasiti ako i on nije digao ruke od svega....Posto se kola slome, mnogi put kazuju....
Nazad na vrh Ići dole
stanija

stanija


Godina : 35
Reputation : 17
Datum upisa : 02.02.2010

Pozdrav za clanove! - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pozdrav za clanove!   Pozdrav za clanove! - Page 7 EmptyNed 18 Apr 2010 - 8:26

Попис становништва по насељима (2003.):

Бабаићи ... 105
Барице ... 291
Блишково ... 249
Граб ... 501
Кичава ... 118
Коврен ... 411
Лековина ... 397
Муслићи ... 289
Павино Поље ... 294
Стожер ... 257
Томашево ... 282
Чокрлије ... 144

У Вранешу живи 3.338 особа !?
wikipedia


Poslednji izmenio stanija dana Uto 18 Maj 2010 - 15:16, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Pozdrav za clanove! - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pozdrav za clanove!   Pozdrav za clanove! - Page 7 EmptySub 3 Apr 2010 - 19:40

Hristos Voskrese Vranesani! Nek vas bog cuva i prati bozija sreca!
Pozdrav za clanove! - Page 7 Horsko-uskrsnje-jajePozdrav za clanove! - Page 7 Uskrsnja_jaja
Nazad na vrh Ići dole
Kosta

Kosta


Godina : 55
Mjesto rodjenja/boravka : Moskva
Reputation : 30
Datum upisa : 27.12.2008

Pozdrav za clanove! - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pozdrav za clanove!   Pozdrav za clanove! - Page 7 EmptySub 3 Apr 2010 - 18:10

Pozdrav za najnovijeg clana kafe "JAZ"
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Pozdrav za clanove! - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pozdrav za clanove!   Pozdrav za clanove! - Page 7 EmptySub 27 Feb 2010 - 11:53

Nazad na vrh Ići dole
mirko

mirko


Godina : 47
Mjesto rodjenja/boravka : moskva
Reputation : 1
Datum upisa : 28.12.2008

Pozdrav za clanove! - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pozdrav za clanove!   Pozdrav za clanove! - Page 7 EmptyPet 29 Jan 2010 - 23:45

Ovaj nam se jedan clan naljutijo pa nesto brise....a ja kazem netreba se razumati........................................................................................................
Nazad na vrh Ići dole
nadja




Godina : 58
Reputation : 0
Datum upisa : 04.06.2009

Pozdrav za clanove! - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pozdrav za clanove!   Pozdrav za clanove! - Page 7 EmptyČet 4 Jun 2009 - 16:20

cheers cheers cheers


Wink nadja
Nazad na vrh Ići dole
cezarion

cezarion


Mjesto rodjenja/boravka : Beograd
Reputation : -4
Datum upisa : 11.07.2008

Pozdrav za clanove! - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pozdrav za clanove!   Pozdrav za clanove! - Page 7 EmptyČet 4 Jun 2009 - 15:05

Поздрав за новог члана: одушевљену Нађу.
Nazad na vrh Ići dole
cezarion

cezarion


Mjesto rodjenja/boravka : Beograd
Reputation : -4
Datum upisa : 11.07.2008

Pozdrav za clanove! - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pozdrav za clanove!   Pozdrav za clanove! - Page 7 EmptySub 16 Maj 2009 - 15:48

Mišo Moračanin ::
Pozdravljam sve Crnogorce u Vraneškoj dolini, a posebno Aca Radenovića i Ljubišu Lekovića i maksimalno podržavam vaš program. Very Happy
Puno pozdrava iz Ljubljane i vidimo se uskoro.
Овај форум нико не може користити за етикетирање и подјеле Вранешана.
Овај форум је мјесто "састајања" и дружења Вранешана (и свих других којима се наш форум свиђа), без обзира на име, презиме, племе и сјеме.
Господо, молимо вас да прије уласка на форум избришите из главе политичку припадност и сличне страсти.
Ако ви то не можете, моћи ћемо МИ: ваше "програмске" поруке биће одмах обрисане или ће вам бити онемогућено учешће на форуму.
Nazad na vrh Ići dole
mirko

mirko


Godina : 47
Mjesto rodjenja/boravka : moskva
Reputation : 1
Datum upisa : 28.12.2008

Pozdrav za clanove! - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pozdrav za clanove!   Pozdrav za clanove! - Page 7 EmptySub 16 Maj 2009 - 6:23

Mišo Moračanin ::
Pozdravljam sve Crnogorce u Vraneškoj dolini, a posebno Aca Radenovića i Ljubišu Lekovića i maksimalno podržavam vaš program. Very Happy
Puno pozdrava iz Ljubljane i vidimo se uskoro.
Opa eve ih i Vergasevci..........
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Pozdrav za clanove! - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pozdrav za clanove!   Pozdrav za clanove! - Page 7 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Pozdrav za clanove!
Nazad na vrh 
Strana 7 od 9Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
 Similar topics
-
» СВИ МОЈИ ПРЕЦИ

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
http://vranes.bigforumpro.com :: Vraneš (Pavino Polje i Tomaševo)-
Skoči na: