http://vranes.bigforumpro.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


FORUM VRANEŠA (PAVINO POLJE I TOMAŠEVO)
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Pozdrav za clanove!

Ići dole 
+20
Nebojša
CETNIK
markomadzgalj
stojanka zec
kajlio
STOZER
stanija
nadja
mirko
Mišo Moračanin
sandra mobil
Velicko
radojica vukovic
aradenovicmontenegro
Radisa
Milikic
Administrator
Kosta
cezarion
Raso
24 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
AutorPoruka
MIGO

MIGO


Godina : 62
Mjesto rodjenja/boravka : Stožer
Reputation : 11
Datum upisa : 20.10.2010

Pozdrav za clanove! - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pozdrav za clanove!   Pozdrav za clanove! - Page 6 EmptyPon 23 Jan 2012 - 20:13



www.vranes.eu
Zadnji put si posetio forum Ned 22 Jan 2012 - 21:50
Sada je Pon 23 Jan 2012 - 18:09
https://vranes.forumsr.com

Najnoviji registrovani član je dejo
Imamo 5 korisnika na forumu: 1 Registrovan, 0 Skrivenih i 4 Gosta :: 2 Provajderi
Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 17 dana Pon 8 Feb 2010 - 21:28

Registrovanih korisnika:
Provajderi : Google, bing
Nijedan član ne slavi svoj rođendan danas
Članovi slavijući njihov rođendan za 7 iduća dana: Administrator , Sava Joksimović (58)
Legenda : [ Moderators ]
Trenutno ima 1 korisnik(a) na Čatboksu : MIGO
[ Pridružiti se Čatu ]

Obratite paznju
5 korisnika na forumi
1 registrovan 4 gosta
Nazad na vrh Ići dole
MIGO

MIGO


Godina : 62
Mjesto rodjenja/boravka : Stožer
Reputation : 11
Datum upisa : 20.10.2010

Pozdrav za clanove! - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pozdrav za clanove!   Pozdrav za clanove! - Page 6 EmptyPon 23 Jan 2012 - 20:01

Ja i ti smo tu, da nije nas dvoje ovaj forum bi se ugasio. A nas dragi prijatelj cetnik nesto se ne pojavljuje.
Izgleda da ne smije.
Otkako se neki vratise u zavicaj njega nema ode u ilegalu
Veliki pozdrav Migo
Nazad na vrh Ići dole
stanija

stanija


Godina : 35
Reputation : 17
Datum upisa : 02.02.2010

Pozdrav za clanove! - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pozdrav za clanove!   Pozdrav za clanove! - Page 6 EmptyPon 23 Jan 2012 - 11:16

MIGO ::
Stanija ::
МИГО није исто што и Миго?
Laughing

МИГО читаву сте фрку изазвали међу нашим родама птицама селицама.
Пуно поздрава.



Migo=MIGO
Ali je MIGO osto dosledan i redovan posetilac ovog Foruma
Veliki pozdrav za mog prijatelja Staniju

Знам да је Миго = МИГО, него тамо негде далеко мора бити све под конац.
Велики поздрав МИГО.
Nazad na vrh Ići dole
MIGO

MIGO


Godina : 62
Mjesto rodjenja/boravka : Stožer
Reputation : 11
Datum upisa : 20.10.2010

Pozdrav za clanove! - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pozdrav za clanove!   Pozdrav za clanove! - Page 6 EmptyNed 22 Jan 2012 - 23:05

Stanija ::
МИГО није исто што и Миго?
Laughing

МИГО читаву сте фрку изазвали међу нашим родама птицама селицама.
Пуно поздрава.



Migo=MIGO
Ali je MIGO osto dosledan i redovan posetilac ovog Foruma
Veliki pozdrav za mog prijatelja Staniju
Nazad na vrh Ići dole
stanija

stanija


Godina : 35
Reputation : 17
Datum upisa : 02.02.2010

Pozdrav za clanove! - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pozdrav za clanove!   Pozdrav za clanove! - Page 6 EmptyNed 22 Jan 2012 - 21:03

Pozdrav za nove clanove Brajkovic i dejo.
Dobro dosli.
Nazad na vrh Ići dole
stanija

stanija


Godina : 35
Reputation : 17
Datum upisa : 02.02.2010

Pozdrav za clanove! - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pozdrav za clanove!   Pozdrav za clanove! - Page 6 EmptyUto 10 Jan 2012 - 18:55

МИГО није исто што и Миго?
Laughing

МИГО читаву сте фрку изазвали међу нашим родама птицама селицама.
Пуно поздрава.



Nazad na vrh Ići dole
MIGO

MIGO


Godina : 62
Mjesto rodjenja/boravka : Stožer
Reputation : 11
Datum upisa : 20.10.2010

Pozdrav za clanove! - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pozdrav za clanove!   Pozdrav za clanove! - Page 6 EmptySub 7 Jan 2012 - 12:06

Dje ste VRANESANI jutros na bozic

HRISTOS SE RODI

https://www.youtube.com/watch?v=sdvvbiidms4&feature=mfu_in_order&list=UL
Nazad na vrh Ići dole
stanija

stanija


Godina : 35
Reputation : 17
Datum upisa : 02.02.2010

Pozdrav za clanove! - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pozdrav za clanove!   Pozdrav za clanove! - Page 6 EmptySub 7 Jan 2012 - 11:13

Божићно ви јутро сретно,
све нека је берићетно.
Божја рука нек Вас води,
сретан Божић
ХРИСТОС СЕ РОДИ!
Nazad na vrh Ići dole
MIGO

MIGO


Godina : 62
Mjesto rodjenja/boravka : Stožer
Reputation : 11
Datum upisa : 20.10.2010

Pozdrav za clanove! - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pozdrav za clanove!   Pozdrav za clanove! - Page 6 EmptyPet 6 Jan 2012 - 20:49

Nazad na vrh Ići dole
stanija

stanija


Godina : 35
Reputation : 17
Datum upisa : 02.02.2010

Pozdrav za clanove! - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pozdrav za clanove!   Pozdrav za clanove! - Page 6 EmptyPet 6 Jan 2012 - 11:10

Не губи веру,
не губи наду,
тежи ка срећи,
а не паду,
у срцу воли
и спомињи бога
нека те чува и ближњег твога,
главу горе,
спокојан сан
Срећан Бадњи дан.
Nazad na vrh Ići dole
markomadzgalj

markomadzgalj


Godina : 65
Reputation : 7
Datum upisa : 24.12.2009

Pozdrav za clanove! - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pozdrav za clanove!   Pozdrav za clanove! - Page 6 EmptySub 31 Dec 2011 - 18:15


SVIM VRANESANIMA SRECNI NOVOGODISNJI I BOZICNI PRAZNICI
Nazad na vrh Ići dole
stojanka zec




Godina : 54
Mjesto rodjenja/boravka : bijelo polje -tivat
Reputation : 1
Datum upisa : 20.06.2011

Pozdrav za clanove! - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Srećni novogodišnji i Božićni dani.   Pozdrav za clanove! - Page 6 EmptySub 31 Dec 2011 - 16:21

Administrator ::
СВИМ ЧЛАНОВИМА ЖЕЛИМ СРЕЋНЕ НОВОГОДИШЊЕ И БОЖИЋНЕ ПРАЗНИКЕ!
Pozdrav za clanove! - Page 6 Jelka_10
Svim forumašima,Vranešanima i ljudima velikog srca Srećni novogodišnji i BOŽIĆNI Praznici.
Nazad na vrh Ići dole
Administrator
Administrator
Administrator


Mjesto rodjenja/boravka : Beograd
Reputation : 3
Datum upisa : 10.07.2008

Pozdrav za clanove! - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pozdrav za clanove!   Pozdrav za clanove! - Page 6 EmptySub 31 Dec 2011 - 12:13

СВИМ ЧЛАНОВИМА ЖЕЛИМ СРЕЋНЕ НОВОГОДИШЊЕ И БОЖИЋНЕ ПРАЗНИКЕ!
Pozdrav za clanove! - Page 6 Jelka_10
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vranes.eu
stojanka zec




Godina : 54
Mjesto rodjenja/boravka : bijelo polje -tivat
Reputation : 1
Datum upisa : 20.06.2011

Pozdrav za clanove! - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pozdrav za clanove!   Pozdrav za clanove! - Page 6 EmptyČet 22 Dec 2011 - 1:57

Stanija ::
scratch
Sleep Sleep Sleep sunny
Nazad na vrh Ići dole
stanija

stanija


Godina : 35
Reputation : 17
Datum upisa : 02.02.2010

Pozdrav za clanove! - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pozdrav za clanove!   Pozdrav za clanove! - Page 6 EmptyPet 16 Dec 2011 - 15:37

scratch
Nazad na vrh Ići dole
stojanka zec




Godina : 54
Mjesto rodjenja/boravka : bijelo polje -tivat
Reputation : 1
Datum upisa : 20.06.2011

Pozdrav za clanove! - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pozdrav za clanove!   Pozdrav za clanove! - Page 6 EmptyUto 8 Nov 2011 - 13:00

[quote="Stanija"]
stojanka zec ::
CETNIK ::

Postovana gospodjo Stojanka.
Vjerujte mi da nikad nijesam cuo da postoji prezime Zec. Mislio sam da Vam je to login na forumu. Da sam znao da Vam je to prezime nebih se tako nasalio.
Ako Vam smeta ona poruka mogu je izbrisati.
DOĐITE GOSPODINE ČETNIK U TIVAT NA LJETOVANJE TU ĆE VAS LJUBAZNO DOČEKATI STOJANKA RADOVIĆ UDATA ZEC.A NADAM SE DA ĆE TE I VI MENE DOČEKATI LJUBAZNO KAD DOĐEM U MOJE RODNO PAVINO POLJE.ŽAO MI JE ,NEZNAM KO STE .


Lijepo.
Vranesani su uglavnom otvoren i ponosan svijet.
Medjutim, takodje impulsivni i cesto bukvalisti sto dovodi do teskih reci.
Mir, zdravlje i srecu zelim Vam Vranesani.[/quote
Sretan je onaj ko zna da mu je oprošteno ,još sretniji onaj koji prašta.
POZDRAV STANIJI I SVM VRANEŠANIMA.
Nazad na vrh Ići dole
stanija

stanija


Godina : 35
Reputation : 17
Datum upisa : 02.02.2010

Pozdrav za clanove! - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pozdrav za clanove!   Pozdrav za clanove! - Page 6 EmptyUto 8 Nov 2011 - 11:31

stojanka zec ::
CETNIK ::

Postovana gospodjo Stojanka.
Vjerujte mi da nikad nijesam cuo da postoji prezime Zec. Mislio sam da Vam je to login na forumu. Da sam znao da Vam je to prezime nebih se tako nasalio.
Ako Vam smeta ona poruka mogu je izbrisati.
DOĐITE GOSPODINE ČETNIK U TIVAT NA LJETOVANJE TU ĆE VAS LJUBAZNO DOČEKATI STOJANKA RADOVIĆ UDATA ZEC.A NADAM SE DA ĆE TE I VI MENE DOČEKATI LJUBAZNO KAD DOĐEM U MOJE RODNO PAVINO POLJE.ŽAO MI JE ,NEZNAM KO STE .


Lijepo.
Vranesani su uglavnom otvoren i ponosan svijet.
Medjutim, takodje impulsivni i cesto bukvalisti sto dovodi do teskih reci.
Mir, zdravlje i srecu zelim Vam Vranesani.
Nazad na vrh Ići dole
stojanka zec




Godina : 54
Mjesto rodjenja/boravka : bijelo polje -tivat
Reputation : 1
Datum upisa : 20.06.2011

Pozdrav za clanove! - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pozdrav za clanove!   Pozdrav za clanove! - Page 6 EmptyPon 7 Nov 2011 - 22:19

CETNIK ::

Postovana gospodjo Stojanka.
Vjerujte mi da nikad nijesam cuo da postoji prezime Zec. Mislio sam da Vam je to login na forumu. Da sam znao da Vam je to prezime nebih se tako nasalio.
Ako Vam smeta ona poruka mogu je izbrisati.
DOĐITE GOSPODINE ČETNIK U TIVAT NA LJETOVANJE TU ĆE VAS LJUBAZNO DOČEKATI STOJANKA RADOVIĆ UDATA ZEC.A NADAM SE DA ĆE TE I VI MENE DOČEKATI LJUBAZNO KAD DOĐEM U MOJE RODNO PAVINO POLJE.ŽAO MI JE ,NEZNAM KO STE .
Nazad na vrh Ići dole
CETNIK

CETNIK


Reputation : 9
Datum upisa : 11.03.2009

Pozdrav za clanove! - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pozdrav za clanove!   Pozdrav za clanove! - Page 6 EmptyPon 7 Nov 2011 - 22:13


Postovana gospodjo Stojanka.
Vjerujte mi da nikad nijesam cuo da postoji prezime Zec. Mislio sam da Vam je to login na forumu. Da sam znao da Vam je to prezime nebih se tako nasalio.
Ako Vam smeta ona poruka mogu je izbrisati.
Nazad na vrh Ići dole
stojanka zec




Godina : 54
Mjesto rodjenja/boravka : bijelo polje -tivat
Reputation : 1
Datum upisa : 20.06.2011

Pozdrav za clanove! - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pozdrav za clanove!   Pozdrav za clanove! - Page 6 EmptyPon 7 Nov 2011 - 21:54

markomadzgalj ::
slusaj prijateljice stojanka cetnik nije mislio na tebe kad je pisao onu poruku. pogresno si reagovala i bilo bi uredu kad bi se izvinula covjeku ma ko bio. pozdrav i tebe i cetniku a i staniji jer je i ona umjerenija u komentarima
Dragi moj prijatelju,naučila sam ja čitati između redova,moje prezime je doslovce pomenuto i ja neznam šta bi čovjeku da komentariše prepisku između mene i Stanije,pomenuo je moje prezime a vjeruj ljudi se po prezimenu ne diraju,prvi je počeo a mene nije strah ni od koga .To što svi imaju pravo da komentarišu ne daje im za pravo da vrijeđaju ničije prezime,i na kraju on nije bio prozvan.Ja nisam nikakav zec nego sam iz poštene kuće Radovića i ponosim se.Nama ženama bog nije dao snagu tjelesnu ali jeste duhovnu ,to što sam mislila da se silom ne rješavaju neke stvari iz prošlosti nije njega niko pomenuo.No dragi moj prijatelju obzirom da smo mi Pavinopoljci takvi između sebe se koljemo al kad nas neko napadne svi se zajedno branimo i zbog tebe kao mog prijatelja koga uistinu poštujem ja mu se izvinjavam ali ako on ne uzvrati to je onda tragedija jer kažem ti nije ga niko pomenuo prvi je počeo.POZDRAV TEBI I SVIM ČASNIM VRANEŠANIMA.
Nazad na vrh Ići dole
markomadzgalj

markomadzgalj


Godina : 65
Reputation : 7
Datum upisa : 24.12.2009

Pozdrav za clanove! - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pozdrav za clanove!   Pozdrav za clanove! - Page 6 EmptyPon 7 Nov 2011 - 18:46

slusaj prijateljice stojanka cetnik nije mislio na tebe kad je pisao onu poruku. pogresno si reagovala i bilo bi uredu kad bi se izvinula covjeku ma ko bio. pozdrav i tebe i cetniku a i staniji jer je i ona umjerenija u komentarima
Nazad na vrh Ići dole
MIGO

MIGO


Godina : 62
Mjesto rodjenja/boravka : Stožer
Reputation : 11
Datum upisa : 20.10.2010

Pozdrav za clanove! - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pozdrav za clanove!   Pozdrav za clanove! - Page 6 EmptyNed 6 Nov 2011 - 20:19

Kosta ::

Na ovakve poruke i vrijedjanja bi gospodin administrator trebo da reaguje. Zbog ovakvih "novih" clanova, koji ne obracaju paznju, sta pisu, doveden je forum do ivice propasti.Vidite li da slabo ko ima na forumu? Zbog cega? Ko je kriv za to?
Pojavi se nekoliko clanova na forumu i aj da se svadjamo. Sramota!!!
Molio bih administratora da ovakve clanove iskljucuje i da odmah brise njihove poruke jer ne zasluzuju mjesto na ovoj stranici.

Sve one koi Vrijeđajui drže nam Srpski rečeno lekcije jednostavno treba ignorisati
JER SVAKA PTICA SVIJIM GLASOM PJEVA

Srdačan pozdrav svim vranešanima
Nazad na vrh Ići dole
Kosta

Kosta


Godina : 55
Mjesto rodjenja/boravka : Moskva
Reputation : 30
Datum upisa : 27.12.2008

Pozdrav za clanove! - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pozdrav za clanove!   Pozdrav za clanove! - Page 6 EmptyNed 6 Nov 2011 - 0:29


Na ovakve poruke i vrijedjanja bi gospodin administrator trebo da reaguje. Zbog ovakvih "novih" clanova, koji ne obracaju paznju, sta pisu, doveden je forum do ivice propasti.Vidite li da slabo ko ima na forumu? Zbog cega? Ko je kriv za to?
Pojavi se nekoliko clanova na forumu i aj da se svadjamo. Sramota!!!
Molio bih administratora da ovakve clanove iskljucuje i da odmah brise njihove poruke jer ne zasluzuju mjesto na ovoj stranici.
Nazad na vrh Ići dole
stojanka zec




Godina : 54
Mjesto rodjenja/boravka : bijelo polje -tivat
Reputation : 1
Datum upisa : 20.06.2011

Pozdrav za clanove! - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pozdrav za clanove!   Pozdrav za clanove! - Page 6 EmptySub 5 Nov 2011 - 23:00

CETNIK ::
stojanka zec ::
CETNIK ::
Stanija ::
Pozdrav CETNIKU!!!! Dje si junacino, ziv li si???

Ziv sam nego sta, no sam malo ovih dana bio zauzet. MOracu da organizujem nekako da ovi nesoji Turski ne prodju kroz Vranes kako su zamislili mirno. Zasjede se vec spremaju
Vidi dobri moj ,ne vrijeđaj se sram te bilo da te sram bude,ne pominji ničije prezime izrode,junačino junačka stani kralju meni na put ako smiješ,junačiš se tu preko poruka pizdo jedna,ja sam udata i po mužu se prezivam zec ,a rodom sam sa Drenovca Radović PA DE ČETNIČE NEIDENTIFIKOVANA PETLJAVINO STANI MI NA PUT AKO TE JE MAJKA RODILA,JA SE NE BOJIM.

Vidi vidi, pa ti nijesi Zec. Dok ovoliko lajes cini mi se da si ti obicna kucka. Mozes pisati sta hoces ubuduce alicu te uvijek ignorisati. Ne pada mi na pamet da se sa maloumnim osobama svadjam preko ovog lijepog foruma. Ali ipak neka si mi ti ziva i zdrava i nemoj ubuduce da pises ovakve bezobrazne rijeci. Ovo citaju i djeca pa nije lijepo. Nemam kad ja tebe stajati naput jer sam zauzet oko ovih turaka, treba njih da sretnem, a to mi je vaznije nego ti vjeruj mi.
Pozdrav.
TI SI IGNORISAN PRIJE BOŽJEG VREMENA,JA SAM ŽENA PA MI PRILIČI DA LAJEM A ŠTA SI TI IZRODE LJUCKI.
Nazad na vrh Ići dole
CETNIK

CETNIK


Reputation : 9
Datum upisa : 11.03.2009

Pozdrav za clanove! - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pozdrav za clanove!   Pozdrav za clanove! - Page 6 EmptySub 5 Nov 2011 - 20:25

stojanka zec ::
CETNIK ::
Stanija ::
Pozdrav CETNIKU!!!! Dje si junacino, ziv li si???

Ziv sam nego sta, no sam malo ovih dana bio zauzet. MOracu da organizujem nekako da ovi nesoji Turski ne prodju kroz Vranes kako su zamislili mirno. Zasjede se vec spremaju
Vidi dobri moj ,ne vrijeđaj se sram te bilo da te sram bude,ne pominji ničije prezime izrode,junačino junačka stani kralju meni na put ako smiješ,junačiš se tu preko poruka pizdo jedna,ja sam udata i po mužu se prezivam zec ,a rodom sam sa Drenovca Radović PA DE ČETNIČE NEIDENTIFIKOVANA PETLJAVINO STANI MI NA PUT AKO TE JE MAJKA RODILA,JA SE NE BOJIM.

Vidi vidi, pa ti nijesi Zec. Dok ovoliko lajes cini mi se da si ti obicna kucka. Mozes pisati sta hoces ubuduce alicu te uvijek ignorisati. Ne pada mi na pamet da se sa maloumnim osobama svadjam preko ovog lijepog foruma. Ali ipak neka si mi ti ziva i zdrava i nemoj ubuduce da pises ovakve bezobrazne rijeci. Ovo citaju i djeca pa nije lijepo. Nemam kad ja tebe stajati naput jer sam zauzet oko ovih turaka, treba njih da sretnem, a to mi je vaznije nego ti vjeruj mi.
Pozdrav.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Pozdrav za clanove! - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pozdrav za clanove!   Pozdrav za clanove! - Page 6 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Pozdrav za clanove!
Nazad na vrh 
Strana 6 od 9Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
 Similar topics
-
» СВИ МОЈИ ПРЕЦИ

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
http://vranes.bigforumpro.com :: Vraneš (Pavino Polje i Tomaševo)-
Skoči na: