http://vranes.bigforumpro.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


FORUM VRANEŠA (PAVINO POLJE I TOMAŠEVO)
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 STOZER NAJLJEPSI KRAJ

Ići dole 
+27
krstarica
velibor
NANA
Kosta
Raso
Vladan
Labud Lekovic
Pavle F.
đevovanje
Milan Joksimovic
Darko Vuković
stanija
grancarevac
Radojica
CETNIK
milanca
SUNSET
Mladen
nadja
joksim
Slobo
mirko
ZoranˇSI
Administrator
cezarion
Radisa
STOZER
31 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20, 21  Sledeći
AutorPoruka
SUNSET




Mjesto rodjenja/boravka : Australia
Reputation : 1
Datum upisa : 14.06.2009

STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: STOZER NAJLJEPSI KRAJ   STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 18 EmptySub 27 Jun 2009 - 10:34

Hvala za slike. Prelijepe su. Pozdrav svima
Nazad na vrh Ići dole
ZoranˇSI

ZoranˇSI


Godina : 40
Mjesto rodjenja/boravka : Kranj
Reputation : 0
Datum upisa : 15.03.2009

STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: STOZER NAJLJEPSI KRAJ   STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 18 EmptySub 27 Jun 2009 - 3:36

STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 18 P1010138n.th


Doljni STOŽER slikan iz RASOVE
Nazad na vrh Ići dole
ZoranˇSI

ZoranˇSI


Godina : 40
Mjesto rodjenja/boravka : Kranj
Reputation : 0
Datum upisa : 15.03.2009

STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: STOZER NAJLJEPSI KRAJ   STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 18 EmptySub 27 Jun 2009 - 3:27

STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 18 P6082567.th




"Baranski progon" u pozadini škola (Stožer)
Nazad na vrh Ići dole
mirko

mirko


Godina : 47
Mjesto rodjenja/boravka : moskva
Reputation : 1
Datum upisa : 28.12.2008

STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: STOZER NAJLJEPSI KRAJ   STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 18 EmptySub 27 Jun 2009 - 2:38

STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 18 Dac6546a4d95
Nazad na vrh Ići dole
SUNSET




Mjesto rodjenja/boravka : Australia
Reputation : 1
Datum upisa : 14.06.2009

STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: STOZER NAJLJEPSI KRAJ   STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 18 EmptyČet 25 Jun 2009 - 10:41

Australija brate. pozdrav svima
Nazad na vrh Ići dole
CETNIK

CETNIK


Reputation : 9
Datum upisa : 11.03.2009

STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: STOZER NAJLJEPSI KRAJ   STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 18 EmptyČet 25 Jun 2009 - 1:10

[quote="SUNSET"]Blago vama idete u ljeto. Kod mene je zima. Pozdrav svima koji navrate na ovaj forum[/quot

A dje to zivis brate mili te sad imas zime?
Nazad na vrh Ići dole
mirko

mirko


Godina : 47
Mjesto rodjenja/boravka : moskva
Reputation : 1
Datum upisa : 28.12.2008

STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: STOZER NAJLJEPSI KRAJ   STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 18 EmptySre 24 Jun 2009 - 19:42

milanca ::
Kako da ne, Stožer najljepši kraj. Ne može se uporediti sa Žuberom. Žuber je naljepsi i naravno sa Vr'ova ima najljepsi pogled na vranešku dolinu. Još samo kad se izgradi ,,Eko katun" to će biti, što bi rekli, ,,raj na zemlji".
Trla baba lan da joj prodje dan......
Nazad na vrh Ići dole
SUNSET




Mjesto rodjenja/boravka : Australia
Reputation : 1
Datum upisa : 14.06.2009

STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: STOZER NAJLJEPSI KRAJ   STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 18 EmptySre 24 Jun 2009 - 10:25

Blago vama idete u ljeto. Kod mene je zima. Pozdrav svima koji navrate na ovaj forum
Nazad na vrh Ići dole
Mladen




Reputation : 0
Datum upisa : 11.06.2009

STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: STOZER NAJLJEPSI KRAJ   STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 18 EmptyUto 23 Jun 2009 - 17:57

e pa draga stozeranko i ja cu polovinom jula biti stanovnik tih divnih predela bar desetak dana, koliko mi obaveze dozvoljavaju.jedva cekam Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
STOZER

STOZER


Mjesto rodjenja/boravka : ...mali gradic u maloj zemljici...
Reputation : 2
Datum upisa : 17.01.2009

STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: STOZER NAJLJEPSI KRAJ   STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 18 EmptyUto 23 Jun 2009 - 13:49

CAO SVIMA,slucajnim i rodjenom Stozeranima.Jako mi je drago da je ovo majjjj posjecenija tema...ma sta reci kad vredi onda i traje.Lijepo je procitati da Stozeru zaborava nema. Viste dokaz da ljubav nema granica i da ne podlijeze zaboravu.Saljem Vam veliki pozdrav iz rodnog kraja jer kako mi se cini ja sam mu ponajbliza,a i najcesce sam u Stozeru. flower
Nazad na vrh Ići dole
mirko

mirko


Godina : 47
Mjesto rodjenja/boravka : moskva
Reputation : 1
Datum upisa : 28.12.2008

STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: STOZER NAJLJEPSI KRAJ   STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 18 EmptySub 20 Jun 2009 - 22:27

cezarion ::
milanca ::
Kako da ne, Stožer najljepši kraj. Ne može se uporediti sa Žuberom. Žuber je naljepsi i naravno sa Vr'ova ima najljepsi pogled na vranešku dolinu. Još samo kad se izgradi ,,Eko katun" to će biti, što bi rekli, ,,raj na zemlji".
Немам ништа проти Жубера, волио бих да имамо још два онаква бисера.
Само ме сада забринуо тај, некакав, "Еко катун". Зна ли се, хоће ли коначно ови досадашњи, заостали "Не-еко катуни" бити укинути?
Жао ми Жубера, сиромах он, што ће га обасути катуни без дима.
Nebi se ni zacudio kad bi i neku zicaru upotrijebili iz Bijelog Polja do Zubera...
Svi bi oni te voze one minobuse ostali bez posla.........
Nazad na vrh Ići dole
cezarion

cezarion


Mjesto rodjenja/boravka : Beograd
Reputation : -4
Datum upisa : 11.07.2008

STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: STOZER NAJLJEPSI KRAJ   STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 18 EmptySub 20 Jun 2009 - 19:49

milanca ::
Kako da ne, Stožer najljepši kraj. Ne može se uporediti sa Žuberom. Žuber je naljepsi i naravno sa Vr'ova ima najljepsi pogled na vranešku dolinu. Još samo kad se izgradi ,,Eko katun" to će biti, što bi rekli, ,,raj na zemlji".
Немам ништа проти Жубера, волио бих да имамо још два онаква бисера.
Само ме сада забринуо тај, некакав, "Еко катун". Зна ли се, хоће ли коначно ови досадашњи, заостали "Не-еко катуни" бити укинути?
Жао ми Жубера, сиромах он, што ће га обасути катуни без дима.
Nazad na vrh Ići dole
SUNSET




Mjesto rodjenja/boravka : Australia
Reputation : 1
Datum upisa : 14.06.2009

STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: STOZER NAJLJEPSI KRAJ   STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 18 EmptySub 20 Jun 2009 - 14:49

Ima li koga na vidiku
Nazad na vrh Ići dole
SUNSET




Mjesto rodjenja/boravka : Australia
Reputation : 1
Datum upisa : 14.06.2009

STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: STOZER NAJLJEPSI KRAJ   STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 18 EmptySub 20 Jun 2009 - 0:55

SVAKOME JE SVOJE RODNO MJESTO NAJLJEPSE NA SVIJETU ZAR NE. POZDRAV SVIMA
Nazad na vrh Ići dole
Mladen




Reputation : 0
Datum upisa : 11.06.2009

STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: STOZER NAJLJEPSI KRAJ   STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 18 EmptyPet 19 Jun 2009 - 21:15

nismo ovde da stvaramo rivalitet izmedju zubera i stozera : - )
Nazad na vrh Ići dole
milanca




Reputation : 1
Datum upisa : 10.06.2009

STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: STOZER NAJLJEPSI KRAJ   STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 18 EmptyPet 19 Jun 2009 - 20:59

Kako da ne, Stožer najljepši kraj. Ne može se uporediti sa Žuberom. Žuber je naljepsi i naravno sa Vr'ova ima najljepsi pogled na vranešku dolinu. Još samo kad se izgradi ,,Eko katun" to će biti, što bi rekli, ,,raj na zemlji".
Nazad na vrh Ići dole
SUNSET




Mjesto rodjenja/boravka : Australia
Reputation : 1
Datum upisa : 14.06.2009

STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: STOZER NAJLJEPSI KRAJ   STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 18 EmptySre 17 Jun 2009 - 21:24

Pozdrav za sve one koji navrate ovdje. Moze li neko da stavi jos slika bio bih mu zahvalan.
Nazad na vrh Ići dole
SUNSET




Mjesto rodjenja/boravka : Australia
Reputation : 1
Datum upisa : 14.06.2009

STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: STOZER NAJLJEPSI KRAJ   STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 18 EmptyNed 14 Jun 2009 - 8:57

STOZER da li mozes da se javis na moj email. Pozdrav svima. Jako lijep sajt. Stvarno ste me iznenadili. Svaka cast
Nazad na vrh Ići dole
Mladen




Reputation : 0
Datum upisa : 11.06.2009

STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: STOZER NAJLJEPSI KRAJ   STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 18 EmptyPet 12 Jun 2009 - 0:36

bas sam se obradovao videvisi ovaj sajt.inace, ja sam iz beograda ali svako leto bar deo odmora provedem u stozeru.prirodne lepote ovog kraja se ne mogu opisati, to jednostavno mora da se vidi i dozivi.
Nazad na vrh Ići dole
nadja




Godina : 58
Reputation : 0
Datum upisa : 04.06.2009

STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: STOZER NAJLJEPSI KRAJ   STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 18 EmptyČet 4 Jun 2009 - 14:15

Jao,dragi moji , bas sam se obradovala kad sam , sasvim slucajno, naisla na ovaj sajt.Divni ste...Vratili ste me u najljepse dane moga djetinjstva,kada sam na raspust jurila  na prvi autobus  do Tomaseva, Pavinog Polja, Kovrena , Stozera , Barica...To su "moji" krajevi koje u srcu nosim cijelog mog zivota:))))Inace sam Niksicanka , a sada zivim i radim u Podgorici...Ima li neko da postavi sliku Dere,najljepse zimske idile koju sam dozivjela?!Odoh sad malo do Tomaseva:)))))
Nazad na vrh Ići dole
cezarion

cezarion


Mjesto rodjenja/boravka : Beograd
Reputation : -4
Datum upisa : 11.07.2008

STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: STOZER NAJLJEPSI KRAJ   STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 18 EmptyUto 2 Jun 2009 - 23:40

joksim ::
Dusko je i moj sinovac
Како то сад?
Е не дам ти га! Ја сам први објавио да је мој. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
joksim




Reputation : 0
Datum upisa : 02.06.2009

STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: STOZER NAJLJEPSI KRAJ   STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 18 EmptyUto 2 Jun 2009 - 2:46

Dusko je i moj sinovac
Nazad na vrh Ići dole
mirko

mirko


Godina : 47
Mjesto rodjenja/boravka : moskva
Reputation : 1
Datum upisa : 28.12.2008

STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: STOZER NAJLJEPSI KRAJ   STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 18 EmptyPet 27 Mar 2009 - 23:40

ZoranˇSI ::
Ja sam dodao gore da govorim za doljni stozer. Da ne shvati ko pogresno da ja govorim da nema bubanjuse!!! Laughing

Ko zna doljni taj zna i za gornji..........halim se cheers .........velika je to povrsina
nemoze se sve znati.
Nazad na vrh Ići dole
ZoranˇSI

ZoranˇSI


Godina : 40
Mjesto rodjenja/boravka : Kranj
Reputation : 0
Datum upisa : 15.03.2009

STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: STOZER NAJLJEPSI KRAJ   STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 18 EmptyPet 27 Mar 2009 - 18:38

Ja sam dodao gore da govorim za doljni stozer. Da ne shvati ko pogresno da ja govorim da nema bubanjuse!!! Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Slobo

Slobo


Mjesto rodjenja/boravka : Pavino Polje -Mahala
Reputation : 0
Datum upisa : 11.03.2009

STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: STOZER NAJLJEPSI KRAJ   STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 18 EmptyPet 27 Mar 2009 - 17:12

Izvinjavam se što upadam u prepisku ali pošto sam rođen u Stožeru-Klještini,moram i ja potvrditi kao i Radiša da postoji voda Bubanjuša.Mnogo puta smo na njoj pili pošto smo u blizini svaki dan ispred noći igrali fudbal.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: STOZER NAJLJEPSI KRAJ   STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 18 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
STOZER NAJLJEPSI KRAJ
Nazad na vrh 
Strana 18 od 21Idi na stranu : Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20, 21  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
http://vranes.bigforumpro.com :: Vraneš (Pavino Polje i Tomaševo)-
Skoči na: