http://vranes.bigforumpro.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


FORUM VRANEŠA (PAVINO POLJE I TOMAŠEVO)
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 O B A V E Š T E NJ A!

Ići dole 
+11
Vesko Lekovic
Sava Joksimović
markomadzgalj
dragan
malisa
Kosta
CETNIK
mirko
STOZER
stanija
Administrator
15 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4
AutorPoruka
Kosta

Kosta


Godina : 55
Mjesto rodjenja/boravka : Moskva
Reputation : 30
Datum upisa : 27.12.2008

O B A V E Š T E NJ A! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: O B A V E Š T E NJ A!   O B A V E Š T E NJ A! - Page 4 EmptySub 3 Apr 2010 - 23:50

Васкрс је највећи хришћански празник. Тога дана је Господ Исус Христос васкрсао из мртвих, победио смрт и свима људима од Адама и Еве до последњег човека на земљи даровао вечни живот. Због значаја овога празника, свака недеља у току године посвећена је Васкрсу и свака недеља је мали Васкрс. Васкрс спада у покретне празнике, и празнује се
после јеврејске Пасхе, у прву недељу после пуног месеца који пада на сам дан пролећне равнодневнице, или непосредно после ње, никада пак не пре те равнодневнице. Најраније може да падне 4. априла, а најкасније 8. маја по новоm календару. За Васкрс су, такође, везани лепи обичаји у нашем народу. У целом хришћанском свeту, па и код нас Срба,
за овај празник је веза и обичај даривања јајима. Јаје је символ обнављања природе и живота. И као што бадњак горећи на огњишту даје посебну чар божићној ноћи, тако исто васкршње црвено јаје значи радости за оне који га дају и који га примају.

Христос Вoскрeсе!!!!!!


O B A V E Š T E NJ A! - Page 4 9113432068a8

O B A V E Š T E NJ A! - Page 4 10f081299408

O B A V E Š T E NJ A! - Page 4 6f222d5381a7

O B A V E Š T E NJ A! - Page 4 535aa7508992

O B A V E Š T E NJ A! - Page 4 7030cbe24da7
Nazad na vrh Ići dole
STOZER

STOZER


Mjesto rodjenja/boravka : ...mali gradic u maloj zemljici...
Reputation : 2
Datum upisa : 17.01.2009

O B A V E Š T E NJ A! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: O B A V E Š T E NJ A!   O B A V E Š T E NJ A! - Page 4 EmptyPon 8 Mar 2010 - 11:16

H V A L A O B A V E Š T E NJ A! - Page 4 Icon_flower
Nazad na vrh Ići dole
Administrator
Administrator
Administrator


Mjesto rodjenja/boravka : Beograd
Reputation : 3
Datum upisa : 10.07.2008

O B A V E Š T E NJ A! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: O B A V E Š T E NJ A!   O B A V E Š T E NJ A! - Page 4 EmptyPon 8 Mar 2010 - 10:55

O B A V E Š T E NJ A! - Page 4 8mart-12


Poslednji put izmenio Administrator dana Pon 8 Mar 2010 - 21:05, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vranes.eu
markomadzgalj

markomadzgalj


Godina : 65
Reputation : 7
Datum upisa : 24.12.2009

O B A V E Š T E NJ A! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: O B A V E Š T E NJ A!   O B A V E Š T E NJ A! - Page 4 EmptyNed 7 Mar 2010 - 12:26

=


Poslednji izmenio markomadzgalj dana Pon 5 Apr 2010 - 0:47, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
dragan




Reputation : 0
Datum upisa : 07.03.2010

O B A V E Š T E NJ A! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: O B A V E Š T E NJ A!   O B A V E Š T E NJ A! - Page 4 EmptyNed 7 Mar 2010 - 3:45

pozdrav za marinka i mirka od dragan sekulica iz bara O B A V E Š T E NJ A! - Page 4 Icon_cheers
Nazad na vrh Ići dole
malisa




Reputation : 0
Datum upisa : 07.03.2010

O B A V E Š T E NJ A! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: O B A V E Š T E NJ A!   O B A V E Š T E NJ A! - Page 4 EmptyNed 7 Mar 2010 - 3:42

POZDRAV ZA MOJU BRACU KOSTU I MIRKA O B A V E Š T E NJ A! - Page 4 Icon_lol O B A V E Š T E NJ A! - Page 4 Icon_lol
Nazad na vrh Ići dole
Administrator
Administrator
Administrator


Mjesto rodjenja/boravka : Beograd
Reputation : 3
Datum upisa : 10.07.2008

O B A V E Š T E NJ A! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: O B A V E Š T E NJ A!   O B A V E Š T E NJ A! - Page 4 EmptyNed 7 Mar 2010 - 2:32

CETNIK ::
Gospodine administrratore!!!!!!!! Ako smo vec razgovarali o tome da se ne uzimaju tudje teme zasto to dovoljavate?
...

Svakako da ste u pravu, pa ovom prilikom upozoravam autora "nadmetanje" da svoja pitanja postavlja u originalnu tj. staru temu "NADMETANJE..."

Posto tema vec postoji molio bih kreatora iste da svoja pitanja prepise u staroj temi "NADMETANJE..." kako bi se ova obrisala.

Unaprijed hvala!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vranes.eu
CETNIK

CETNIK


Reputation : 9
Datum upisa : 11.03.2009

O B A V E Š T E NJ A! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: O B A V E Š T E NJ A!   O B A V E Š T E NJ A! - Page 4 EmptyNed 7 Mar 2010 - 0:31

Gospodine administrratore!!!!!!!! Ako smo vec razgovarali o tome da se ne uzimaju tudje teme zasto to dovoljavate?
Poslije kradje teme i slika, koje je objaio Sava Joksimovic, dozvoljavate da se opet duplaju teme. Nije to lijepo.
Gdje je autorsko pravo??? Mislim da , kao jedan od starijih clanova ovoga foruma,imam pravo, da zatrazim, da se prekine ovaj bezobrazluk.
Unaprijed hvaala!!!
Nazad na vrh Ići dole
Kosta

Kosta


Godina : 55
Mjesto rodjenja/boravka : Moskva
Reputation : 30
Datum upisa : 27.12.2008

O B A V E Š T E NJ A! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: O B A V E Š T E NJ A!   O B A V E Š T E NJ A! - Page 4 EmptySre 17 Feb 2010 - 22:31

stanija ::
CETNIK, ruka ruci...
O B A V E Š T E NJ A! - Page 4 118071-original-ajwi5

ova mi je tema najmilija
gdje se mire Cetnik i Stanija
Nazad na vrh Ići dole
CETNIK

CETNIK


Reputation : 9
Datum upisa : 11.03.2009

O B A V E Š T E NJ A! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: O B A V E Š T E NJ A!   O B A V E Š T E NJ A! - Page 4 EmptySre 17 Feb 2010 - 15:24

evo jos jedna visibaba za Staniju
samo mi ne rece ocemo li pocinjati igru proljeca?
Znas li tu igru?


O B A V E Š T E NJ A! - Page 4 82156364ca97
Nazad na vrh Ići dole
stanija

stanija


Godina : 35
Reputation : 17
Datum upisa : 02.02.2010

O B A V E Š T E NJ A! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: O B A V E Š T E NJ A!   O B A V E Š T E NJ A! - Page 4 EmptySre 17 Feb 2010 - 15:13

CETNIK, ruka ruci...
O B A V E Š T E NJ A! - Page 4 118071-original-ajwi5
Nazad na vrh Ići dole
stanija

stanija


Godina : 35
Reputation : 17
Datum upisa : 02.02.2010

O B A V E Š T E NJ A! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: O B A V E Š T E NJ A!   O B A V E Š T E NJ A! - Page 4 EmptySre 17 Feb 2010 - 14:59

prijatelji... vazi?
O B A V E Š T E NJ A! - Page 4 Rezano-cvece_14
Nazad na vrh Ići dole
CETNIK

CETNIK


Reputation : 9
Datum upisa : 11.03.2009

O B A V E Š T E NJ A! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: O B A V E Š T E NJ A!   O B A V E Š T E NJ A! - Page 4 EmptySre 17 Feb 2010 - 14:36

Evo mene , nijesam se ja izgubio nigdje nego sam malo obilazio teren po sumi.
Nasao sam prve vjesnike proljeca, visibabe i poklanjam ih licno mojoj najmilijoj osobi na forumu.
Stanija ovo je za tebe, da se uvjeris da ipak CETNIK voli zene.
Posto ce uskoro proljece doci, u punom jeku, ja, Stanija predlazem da se poigramo malo proljeca. Znas li tu igru?

O B A V E Š T E NJ A! - Page 4 14e4f3cdf163
Nazad na vrh Ići dole
stanija

stanija


Godina : 35
Reputation : 17
Datum upisa : 02.02.2010

O B A V E Š T E NJ A! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: O B A V E Š T E NJ A!   O B A V E Š T E NJ A! - Page 4 EmptySre 17 Feb 2010 - 13:35

potraga...
O B A V E Š T E NJ A! - Page 4 Cetnik_a_cetnice
Nazad na vrh Ići dole
Administrator
Administrator
Administrator


Mjesto rodjenja/boravka : Beograd
Reputation : 3
Datum upisa : 10.07.2008

O B A V E Š T E NJ A! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: O B A V E Š T E NJ A!   O B A V E Š T E NJ A! - Page 4 EmptyČet 11 Feb 2010 - 1:57

mirko ::
Ja predlazem i obracam se gospodi administratorima.....u krajnje je vrijeme da prekinete ove gluposti....
Da svi clanovi foruma koji ocemo da ucestvuemo u ovim diskusijama red je da se svi prestavimo....
potpuno ime i prezime i da se pod uslovom sve proverava......ovo ti je igra bez granica....ovo stvarno nema smisla
isto ste ko nekake zenturace.....samo se prepirete...ko je sta ko je ko uradio..ovo brisi ovo ne brisi....da se guzici stuzi......ja cu prvi da se udaljim sa ovoga foruma ako nesto ne preduzmete ili me vi sami udaljite ...
pozdrav...

Nece ovoga biti ubuduce nadam se.
Mora da stoji ime administrator (nikad i nije bilo administratora) jer samo pod tim imenom mogu da pravim i mijenjam od dugmica do brisanja itd.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vranes.eu
mirko

mirko


Godina : 47
Mjesto rodjenja/boravka : moskva
Reputation : 1
Datum upisa : 28.12.2008

O B A V E Š T E NJ A! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: O B A V E Š T E NJ A!   O B A V E Š T E NJ A! - Page 4 EmptySre 10 Feb 2010 - 22:31

Ja predlazem i obracam se gospodi administratorima.....u krajnje je vrijeme da prekinete ove gluposti....
Da svi clanovi foruma koji ocemo da ucestvuemo u ovim diskusijama red je da se svi prestavimo....
potpuno ime i prezime i da se pod uslovom sve proverava......ovo ti je igra bez granica....ovo stvarno nema smisla
isto ste ko nekake zenturace.....samo se prepirete...ko je sta ko je ko uradio..ovo brisi ovo ne brisi....da se guzici stuzi......ja cu prvi da se udaljim sa ovoga foruma ako nesto ne preduzmete ili me vi sami udaljite ...
pozdrav...
Nazad na vrh Ići dole
STOZER

STOZER


Mjesto rodjenja/boravka : ...mali gradic u maloj zemljici...
Reputation : 2
Datum upisa : 17.01.2009

O B A V E Š T E NJ A! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: O B A V E Š T E NJ A!   O B A V E Š T E NJ A! - Page 4 EmptyUto 9 Feb 2010 - 15:15

Postovani,
Sve moje poruke za koje smatrate da su nedolicne mozete izbrisati.Izvinjava se sto sam pisala tamo gdje nijesam trebala, al eto osjetila sam potrebu.Nije ni ovo neko prikladno mjesto al moram odgovoriti ''gospodji,gospodjici'' ili vec kako''STANIJI''.Ja u jucerasnjem tekstu nijesam nikog imenovala,po najmanje ne nju,na sajtu sam skoro od samog pocetka i nikada se niko nije nasao prozvan osim ona sada.To sto se doticna prepoznala u mom tekstu nije moj problem jer ovdje smo svi disali jednom dusom kao sto znate Administratore do jednog momenta vi znate kog ja necu dalje samo cu reci mom zemljku Radisi da se na njega nije odnosio ni jedan redak mog teksta ,a i on kao i VI ''ADMINISTRATORE'' znate to O B A V E Š T E NJ A! - Page 4 Icon_wink .Ne pametujem jer zam da oni koji ovo citaju nijesu glupi da bih im ja pamet''pisala'' ja sam ponikla medju njima i ucila od njih i time se ponosim.Administratore molim te prekini ovo,kad nas ovako mute na sajtu sta bi bilo u zivotu.Administratoru hvala, a Radisi pozdrav, O B A V E Š T E NJ A! - Page 4 Icon_wink
Nazad na vrh Ići dole
stanija

stanija


Godina : 35
Reputation : 17
Datum upisa : 02.02.2010

O B A V E Š T E NJ A! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: O B A V E Š T E NJ A!   O B A V E Š T E NJ A! - Page 4 EmptyUto 9 Feb 2010 - 10:19

Gospodine Administratore, dobro bi bilo pri formiranju novih tema i prebacivanju poruka iz drugih tema u njih, da poruke izmedju mene i "c" sacuvate u potpunosti jer one ne narusavaju ni dostojanstvo ni cast obadvoje aktera, kao ni drugih. Pozdrav.
Nazad na vrh Ići dole
Administrator
Administrator
Administrator


Mjesto rodjenja/boravka : Beograd
Reputation : 3
Datum upisa : 10.07.2008

O B A V E Š T E NJ A! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: O B A V E Š T E NJ A!   O B A V E Š T E NJ A! - Page 4 EmptySub 6 Feb 2010 - 0:49

Izvinjavam se na brisanju pojedinih clanaka u ovoj temi!
Administrator!


Poslednji izmenio Administrator dana Pet 12 Feb 2010 - 2:28, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vranes.eu
Administrator
Administrator
Administrator


Mjesto rodjenja/boravka : Beograd
Reputation : 3
Datum upisa : 10.07.2008

O B A V E Š T E NJ A! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: O B A V E Š T E NJ A!   O B A V E Š T E NJ A! - Page 4 EmptyUto 26 Jan 2010 - 0:16

Moram da napomenem da je hakovan server, tj. njegova IP adresa, a ne direktno nas sajt, sto se vidi iz saopstenja provajdera!
Pored ovog na serveru provajdera postoji mnostvo sajtova raznih casopisa, novina TV-a..!

(Cisto da se otklone zablude!)

IZVINJAVAM SE NA NEAZURNOSTI JER SAM I SAM OSTAJAO BEZ INTERNET VEZE ZBOG PROMJENE BR. TELEFONA, VRSTE PRISTUPA I OSTALIH PROBLEMA!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vranes.eu
Administrator
Administrator
Administrator


Mjesto rodjenja/boravka : Beograd
Reputation : 3
Datum upisa : 10.07.2008

O B A V E Š T E NJ A! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: O B A V E Š T E NJ A!   O B A V E Š T E NJ A! - Page 4 EmptyPon 25 Jan 2010 - 21:54

VISE PUTA U TOKU OVOG I PROSLOG MJESECA JE DOSLO DO ZASTOJA U RADU SAJTA, STO JE PRODUKT RADA NA SERVERU OD STRANE PROVAJDERA I HAKOVANJA NEDOBRONAMJERNIH LJUDI!

(Korisnicima saljem na uvid navode provajdera)!

"Postovani,

Obavestavno vas da je nas server IP 66.98.216.61 ( ns2 ) Hakovan od strane turaka preko jednog sajta (
[url=http://srpskibrod.balkan.]http://srpskibrod.balkan.[/url]... ) koji koristi Joomla,
svi failovi i mysql baze su sachuvane, i neche biti izgubljeni podaci.
Radimo na resenju problema.

Hvala.



Postovani,
Jos uvek radimo na nasem serveru NS2 , uskoro che biti odrachen reload operativnog sistema, i nakon toga che biti pokrenut backup svih naloga."
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vranes.eu
Sponsored content





O B A V E Š T E NJ A! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: O B A V E Š T E NJ A!   O B A V E Š T E NJ A! - Page 4 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
O B A V E Š T E NJ A!
Nazad na vrh 
Strana 4 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
http://vranes.bigforumpro.com :: Vraneš (Pavino Polje i Tomaševo)-
Skoči na: