http://vranes.bigforumpro.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


FORUM VRANEŠA (PAVINO POLJE I TOMAŠEVO)
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 O B A V E Š T E NJ A!

Ići dole 
+11
Vesko Lekovic
Sava Joksimović
markomadzgalj
dragan
malisa
Kosta
CETNIK
mirko
STOZER
stanija
Administrator
15 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
MIGO

MIGO


Godina : 62
Mjesto rodjenja/boravka : Stožer
Reputation : 11
Datum upisa : 20.10.2010

O B A V E Š T E NJ A! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: O B A V E Š T E NJ A!   O B A V E Š T E NJ A! - Page 3 EmptyČet 13 Jan 2011 - 19:55

Dali neko zna dje je CETNIK te se ne javlja
ako ga neko primeti nek javi

Pozdrav za CETNIKA
Nazad na vrh Ići dole
Administrator
Administrator
Administrator


Mjesto rodjenja/boravka : Beograd
Reputation : 3
Datum upisa : 10.07.2008

O B A V E Š T E NJ A! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: O B A V E Š T E NJ A!   O B A V E Š T E NJ A! - Page 3 EmptyNed 2 Jan 2011 - 16:38

O B A V E Š T E NJ A! - Page 3 Jelka10

СРЕЋНИ НОВОГОДИШЊИ И БОЖИЋНИ ПРАЗНИЦИ!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vranes.eu
stanija

stanija


Godina : 35
Reputation : 17
Datum upisa : 02.02.2010

O B A V E Š T E NJ A! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: O B A V E Š T E NJ A!   O B A V E Š T E NJ A! - Page 3 EmptyPon 13 Sep 2010 - 14:39

Mislis da prepiska izmedju nas dve ima neke veze sa gore navedenim citatima?
Samo delovi koje si ti kreirala, ako mene pitas za misljenje!
Uvredis se za malo, a onda vredjas mnogo, Vesela djevojko.
Hvala na rusenju reputacije, ali dje nadje Noleta da rusis?
Kad mrzis, mrzis do kraja, je li vesela djevo?
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




O B A V E Š T E NJ A! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: O B A V E Š T E NJ A!   O B A V E Š T E NJ A! - Page 3 EmptyPon 13 Sep 2010 - 1:27

Citiram ......






Ako je istina to sto kazes,ako imas pozitivno misljenje kako sam mislila okani se ovoga,ovdje pisemo ili ne pisemo o rodnom kraju,a nikako izmirujemo ili naplacujemo dugove jednom covjeku ili jednom prezimenu,ovim tvojim postupcima smo svi na gubitku bar svi mi kojima vraneska dilina nesto znaci.Izvinjenje ne pokriva nesto sto se svjesno radi.
 
 
 
Stozer
Zver zvera, ptica pticu - covek coveka jede........Uzivanje je citati sta clanovi ovog foruma pisu,bruka i sramota za Vranesku dolinu ako ih je iznjihala,lijepo je predstavise i okitise blateci jedni druge....dje nestade smisao postojanja? Administratore preimenujte i sajt,ovo vise nije vranes.eu vec koce koga ko svoj svoga.com ili mrznja nas je odrzala pa joj hvala.com. Sramota me sto sam dio ovoga, a tako sam ponosno ucestvovala.Nadam se da ce se administrstor oglasiti ako i on nije digao ruke od svega....Posto se kola slome, mnogi put kazuju....
 
 
 
Darko Vuković ::
SAD MI JE JASNO ZAŠTO JE MALO LJUDI NA FORUMU!
MUKA JE ČITATI ŠTA POJEDINCI PIŠU.
NISTE VI VRANEŠANI.
 
 
 
Postovani,
Sve moje poruke za koje smatrate da su nedolicne mozete izbrisati.Izvinjava se sto sam pisala tamo gdje nijesam trebala, al eto osjetila sam potrebu.Nije ni ovo neko prikladno mjesto al moram odgovoriti ''gospodji,gospodjici'' ili vec kako''STANIJI''.Ja u jucerasnjem tekstu nijesam nikog imenovala,po najmanje ne nju,na sajtu sam skoro od samog pocetka i nikada se niko nije nasao prozvan osim ona sada.To sto se doticna prepoznala u mom tekstu nije moj problem jer ovdje smo svi disali jednom dusom kao sto znate Administratore do jednog momenta vi znate kog ja necu dalje samo cu reci mom zemljku Radisi da se na njega nije odnosio ni jedan redak mog teksta ,a i on kao i VI ''ADMINISTRATORE'' znate to  .Ne pametujem jer zam da oni koji ovo citaju nijesu glupi da bih im ja pamet''pisala'' ja sam ponikla medju njima i ucila od njih i time se ponosim.Administratore molim te prekini ovo,kad nas ovako mute na sajtu sta bi bilo u zivotu.Administratoru hvala, a Radisi pozdrav,
 
 
Stozer
 
 ovaj forum je skoro pust  postoji li nacin da nam clanovi dolaze, a ne odlaze  VRANESANI ako vas uopste ima ovo je bruka,ispade da su ovdje sve bili foliranti dok se ne pridruzise osobe kojima se imena nezna koje gaze porijeklo i sta vec sve ne.Uspjeli su u namjeri mislim da su sada jaki "bogatiji" kao "ljudi".Ako ovako bude u narednom periodu i ovo ce biti jedna od poslednjih poruka koje pisem na ovom mjestu,jer nema potrebe da se stidim vranesana kroz "dva lika" ko zna cija.
 
 
 
 Kind regards, and  GOODBYE!
 
 
 
Nazad na vrh Ići dole
STOZER

STOZER


Mjesto rodjenja/boravka : ...mali gradic u maloj zemljici...
Reputation : 2
Datum upisa : 17.01.2009

O B A V E Š T E NJ A! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: O B A V E Š T E NJ A!   O B A V E Š T E NJ A! - Page 3 EmptySub 11 Sep 2010 - 13:07

</FONT>Boze,boze lijepo li je sve ovo citati O B A V E Š T E NJ A! - Page 3 Icon_clown ,divno vranesani O B A V E Š T E NJ A! - Page 3 Icon_redface posle ovog sto se ovdje moze procitati i ptice ce reci da nikada nijesu preletjele vranesku dolinu O B A V E Š T E NJ A! - Page 3 Kopfschuettel , a kamo li u njoj gnijezdo vile,a tek ljudi...ako je ostao koji covjek O B A V E Š T E NJ A! - Page 3 Icon_question
Nazad na vrh Ići dole
CETNIK

CETNIK


Reputation : 9
Datum upisa : 11.03.2009

O B A V E Š T E NJ A! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: O B A V E Š T E NJ A!   O B A V E Š T E NJ A! - Page 3 EmptyPon 6 Sep 2010 - 1:13


Nemoj toliko Veselica da se nerviras jer to nije preporucljivo za zdravlje.
Ako se tako budes nervirala moze te otresti mozdani udar ko Savu pa ces poceti da pises svake gluposti ko on
Nazad na vrh Ići dole
CETNIK

CETNIK


Reputation : 9
Datum upisa : 11.03.2009

O B A V E Š T E NJ A! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: O B A V E Š T E NJ A!   O B A V E Š T E NJ A! - Page 3 EmptyUto 18 Maj 2010 - 22:32

Udade se pa se vrati
nije mogla izdrzati.

E bas mi je milo Stanija sto si se vratila, ovome forumu. Otkad ja i ti malo ucutasmo, cekajuci da ovi "pametni" malo pisu zamalo nam se forum ugasi. Ja sam predpostavljo da ce, ako mi nista ne pisemo, ovaj forum biti okicen raznim temema, slikama i nekim pametnim porukama. Ali sam se presao u proceni. Za iskljucenje administratora koji se ipak bar nesto trudio. Zato moramo nastavit po starom pa kome milo a kome mrzno. Veliki pozdrav.

O B A V E Š T E NJ A! - Page 3 D5e9cd938072
Nazad na vrh Ići dole
stanija

stanija


Godina : 35
Reputation : 17
Datum upisa : 02.02.2010

O B A V E Š T E NJ A! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: O B A V E Š T E NJ A!   O B A V E Š T E NJ A! - Page 3 EmptyUto 18 Maj 2010 - 20:20

[quote="CETNIK"]Ljudi moji oce li mi iko kazat jeli mi se ovo Stanija udala? Vidim da je promijenila ime, a sad ima i prezime, pa velju mora da se udala.[/quote]

Čedo, probala sam.

Promenila prezime i ime, sve u nadi da će se forum korenito promeniti, da će početi komunikacija članova.

Međutim ništa.

"Drže svoj ego i drž Staniju".

Mrtva straža.

"Taktika" protiv nečastivog.
Nazad na vrh Ići dole
CETNIK

CETNIK


Reputation : 9
Datum upisa : 11.03.2009

O B A V E Š T E NJ A! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: O B A V E Š T E NJ A!   O B A V E Š T E NJ A! - Page 3 EmptyČet 29 Apr 2010 - 21:49

Ljudi moji oce li mi iko kazat jeli mi se ovo Stanija udala? Vidim da je promijenila ime, a sad ima i prezime, pa velju mora da se udala.
Nazad na vrh Ići dole
stanija

stanija


Godina : 35
Reputation : 17
Datum upisa : 02.02.2010

O B A V E Š T E NJ A! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: O B A V E Š T E NJ A!   O B A V E Š T E NJ A! - Page 3 EmptyNed 25 Apr 2010 - 2:47

Spasoje ::
Pročitao sam, i prvi ste ga izazvali. Ako si mlada, odakle potiče ta želja da vređaš starije koje ne znaš? Pošto tvrdiš da Savu ne znaš.

Spasoje, na koji način smo ga izazvali!? Laganim, šaljivim tekstovima, tipa gde je, ko ga je prepao! A, on nama paščad.
Savu neznam, ali kad prepoznam kod ljudi sujetu, želim da ljudi posle nekog perioda dopisivanja ako čitaju svoje textove uvide tu svoju veliku manu.
Savu ne znam, samo iz njegovih textova vidim prekog, sujetnog, grdne naravi.
Što ne znači da on nije uspeo u životu i poslovno i privatno na razne načine.
Jednostavno, ne "mirišem" takve ljude.
Ajde budi dobar i zdrav i da se ne prepiremo o njemu!

Od nocas samo slike, bez komentara! Pozdrav dragi Vranesani!O B A V E Š T E NJ A! - Page 3 18737_1221180882941_1031505806_30531255_5752779_n
Nazad na vrh Ići dole
stanija

stanija


Godina : 35
Reputation : 17
Datum upisa : 02.02.2010

O B A V E Š T E NJ A! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: O B A V E Š T E NJ A!   O B A V E Š T E NJ A! - Page 3 EmptyNed 25 Apr 2010 - 2:31

Spasoje ::

Ne želim da se svađam ni sa kim. A ti budi ljudsko biće, pa izvadi prvo balvan iz svoga oka. Posle pređi na tuđi (Savin, ili moj) trn. Sava mi jeste stric, ali ga nisam dugo video. Ne branim njega, već tebe pokušavam da urazumim, pošto mi se obraćaš lično.

Veruj mi, razumna sam ja.
Meni Sava nije ništa, a tebe stvarno ne tumačim jer imaš 2 texta na forumu, što ne daje osnova ni za pokušaj analize. Mlad si, mojih godina i znaš šta je filter i foliranje, a šta drveni češalj.
Pročitaj pažljivo, ako imaš vremena, moje poruke upućene Savi do momenta kad je počeo da pojedine članove naziva paščadima.
Rekoh malopre, neću više o Savi.
Ako sam tebi nešto lično nepristojno uputila, nisam imala nameru.
Nazad na vrh Ići dole
Spasoje




Godina : 35
Mjesto rodjenja/boravka : Majdanpek
Reputation : -1
Datum upisa : 11.12.2009

O B A V E Š T E NJ A! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: O B A V E Š T E NJ A!   O B A V E Š T E NJ A! - Page 3 EmptySub 24 Apr 2010 - 22:05

Hajde da vidimo ko ste vi (ime i prezime)?! Da se raspravimo! Četniče i Stanija, neka vas je sramota! Mad
Nazad na vrh Ići dole
STOZER

STOZER


Mjesto rodjenja/boravka : ...mali gradic u maloj zemljici...
Reputation : 2
Datum upisa : 17.01.2009

O B A V E Š T E NJ A! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: O B A V E Š T E NJ A!   O B A V E Š T E NJ A! - Page 3 EmptySub 24 Apr 2010 - 11:43

Čovjek uvijek može navući masku na lice, a u sebi ostati onaj koji je bio. Ali što ako maska sraste s licem? S vremenom ti postane sve teže igrati dvostruku igru, pa počneš sam sebe uvjeravati da doista i misliš to što govoriš, kako bi u vlastitim očima ostao čist. Ukratko, mozak ti se okameni.
Nazad na vrh Ići dole
Vesko Lekovic




Reputation : 0
Datum upisa : 22.04.2010

O B A V E Š T E NJ A! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: O B A V E Š T E NJ A!   O B A V E Š T E NJ A! - Page 3 EmptySub 24 Apr 2010 - 11:42

Sta vam je ljudi?
Nazad na vrh Ići dole
stanija

stanija


Godina : 35
Reputation : 17
Datum upisa : 02.02.2010

O B A V E Š T E NJ A! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: O B A V E Š T E NJ A!   O B A V E Š T E NJ A! - Page 3 EmptySub 24 Apr 2010 - 11:39

STOZER ::
Mržnja je osveta kukavice zbog pretrpljenog straha. <td width="300">Autor: Dzordz Bernard So

Strogost rađa strah, ali grubost rađa mržnju!
Izvinite Vranešani, još jednom.
Neću se nadmudrivati sa tobom STOŽER, moje mišljenje o tebi znaš.
Nazad na vrh Ići dole
STOZER

STOZER


Mjesto rodjenja/boravka : ...mali gradic u maloj zemljici...
Reputation : 2
Datum upisa : 17.01.2009

O B A V E Š T E NJ A! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: O B A V E Š T E NJ A!   O B A V E Š T E NJ A! - Page 3 EmptySub 24 Apr 2010 - 11:36

Mržnja je osveta kukavice zbog pretrpljenog straha. <td width="300">Autor: Dzordz Bernard So
Nazad na vrh Ići dole
stanija

stanija


Godina : 35
Reputation : 17
Datum upisa : 02.02.2010

O B A V E Š T E NJ A! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: O B A V E Š T E NJ A!   O B A V E Š T E NJ A! - Page 3 EmptySub 24 Apr 2010 - 11:18

Časna deca kao sni dolaze iz nama nepoznate i nedostižne slobode.

Htela sam da pokažem kako u različitim vremenima postoji nešto nepromenjivo. Sveprisutnost ljubavi i mržnje.

Neka ljubav pobedi.
Izvinite Vranešani.
Nazad na vrh Ići dole
STOZER

STOZER


Mjesto rodjenja/boravka : ...mali gradic u maloj zemljici...
Reputation : 2
Datum upisa : 17.01.2009

O B A V E Š T E NJ A! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: SRAMOTA   O B A V E Š T E NJ A! - Page 3 EmptySub 24 Apr 2010 - 8:55

Ma koliko bila okorjela nečija ćud, rastopit će se na vatri ljubavi. Ako se pak to ne promijeni, znači da vatra nije bila dovoljno jaka. (Ghandi)


O B A V E Š T E NJ A! - Page 3 Icon_exclaim ovaj forum je skoro pust O B A V E Š T E NJ A! - Page 3 Icon_exclaim postoji li nacin da nam clanovi dolaze, a ne odlaze O B A V E Š T E NJ A! - Page 3 Icon_exclaim VRANESANI ako vas uopste ima ovo je bruka,ispade da su ovdje sve bili foliranti dok se ne pridruzise osobe kojima se imena nezna koje gaze porijeklo i sta vec sve ne.Uspjeli su u namjeri mislim da su sada jaki "bogatiji" kao "ljudi".Ako ovako bude u narednom periodu i ovo ce biti jedna od poslednjih poruka koje pisem na ovom mjestu,jer nema potrebe da se stidim vranesana kroz "dva lika" ko zna cija.



O B A V E Š T E NJ A! - Page 3 Icon_exclaim O B A V E Š T E NJ A! - Page 3 Icon_exclaim O B A V E Š T E NJ A! - Page 3 Icon_exclaim O B A V E Š T E NJ A! - Page 3 Icon_exclaim O B A V E Š T E NJ A! - Page 3 Icon_exclaim O B A V E Š T E NJ A! - Page 3 Icon_exclaim O B A V E Š T E NJ A! - Page 3 Icon_exclaim O B A V E Š T E NJ A! - Page 3 Icon_exclaim O B A V E Š T E NJ A! - Page 3 Icon_exclaim O B A V E Š T E NJ A! - Page 3 Icon_exclaim O B A V E Š T E NJ A! - Page 3 Icon_exclaim O B A V E Š T E NJ A! - Page 3 Icon_exclaim O B A V E Š T E NJ A! - Page 3 Icon_exclaim O B A V E Š T E NJ A! - Page 3 Icon_exclaim O B A V E Š T E NJ A! - Page 3 Icon_exclaim O B A V E Š T E NJ A! - Page 3 Icon_exclaim O B A V E Š T E NJ A! - Page 3 Icon_exclaim O B A V E Š T E NJ A! - Page 3 Icon_exclaim O B A V E Š T E NJ A! - Page 3 Icon_exclaim O B A V E Š T E NJ A! - Page 3 Icon_exclaim O B A V E Š T E NJ A! - Page 3 Icon_exclaim O B A V E Š T E NJ A! - Page 3 Icon_exclaim O B A V E Š T E NJ A! - Page 3 Icon_exclaim O B A V E Š T E NJ A! - Page 3 Icon_exclaim O B A V E Š T E NJ A! - Page 3 Icon_exclaim
ADMINISTRATORE......
O B A V E Š T E NJ A! - Page 3 Icon_exclaim O B A V E Š T E NJ A! - Page 3 Icon_exclaim O B A V E Š T E NJ A! - Page 3 Icon_exclaim O B A V E Š T E NJ A! - Page 3 Icon_exclaim O B A V E Š T E NJ A! - Page 3 Icon_exclaim O B A V E Š T E NJ A! - Page 3 Icon_exclaim O B A V E Š T E NJ A! - Page 3 Icon_exclaim O B A V E Š T E NJ A! - Page 3 Icon_exclaim O B A V E Š T E NJ A! - Page 3 Icon_exclaim O B A V E Š T E NJ A! - Page 3 Icon_exclaim O B A V E Š T E NJ A! - Page 3 Icon_exclaim O B A V E Š T E NJ A! - Page 3 Icon_exclaim O B A V E Š T E NJ A! - Page 3 Icon_exclaim O B A V E Š T E NJ A! - Page 3 Icon_exclaim O B A V E Š T E NJ A! - Page 3 Icon_exclaim O B A V E Š T E NJ A! - Page 3 Icon_exclaim O B A V E Š T E NJ A! - Page 3 Icon_exclaim O B A V E Š T E NJ A! - Page 3 Icon_exclaim O B A V E Š T E NJ A! - Page 3 Icon_exclaim O B A V E Š T E NJ A! - Page 3 Icon_exclaim O B A V E Š T E NJ A! - Page 3 Icon_exclaim O B A V E Š T E NJ A! - Page 3 Icon_exclaim O B A V E Š T E NJ A! - Page 3 Icon_exclaim O B A V E Š T E NJ A! - Page 3 Icon_exclaim O B A V E Š T E NJ A! - Page 3 Icon_exclaim
SRAMOTA AKO JOS NEKO ZNA ZA TAJ POJAM
O B A V E Š T E NJ A! - Page 3 Icon_exclaim O B A V E Š T E NJ A! - Page 3 Icon_exclaim O B A V E Š T E NJ A! - Page 3 Icon_exclaim O B A V E Š T E NJ A! - Page 3 Icon_exclaim O B A V E Š T E NJ A! - Page 3 Icon_exclaim O B A V E Š T E NJ A! - Page 3 Icon_exclaim O B A V E Š T E NJ A! - Page 3 Icon_exclaim O B A V E Š T E NJ A! - Page 3 Icon_exclaim O B A V E Š T E NJ A! - Page 3 Icon_exclaim O B A V E Š T E NJ A! - Page 3 Icon_exclaim O B A V E Š T E NJ A! - Page 3 Icon_exclaim O B A V E Š T E NJ A! - Page 3 Icon_exclaim O B A V E Š T E NJ A! - Page 3 Icon_exclaim O B A V E Š T E NJ A! - Page 3 Icon_exclaim O B A V E Š T E NJ A! - Page 3 Icon_exclaim O B A V E Š T E NJ A! - Page 3 Icon_exclaim O B A V E Š T E NJ A! - Page 3 Icon_exclaim O B A V E Š T E NJ A! - Page 3 Icon_exclaim O B A V E Š T E NJ A! - Page 3 Icon_exclaim O B A V E Š T E NJ A! - Page 3 Icon_exclaim O B A V E Š T E NJ A! - Page 3 Icon_exclaim O B A V E Š T E NJ A! - Page 3 Icon_exclaim O B A V E Š T E NJ A! - Page 3 Icon_exclaim O B A V E Š T E NJ A! - Page 3 Icon_exclaim
Nazad na vrh Ići dole
Sava Joksimović




Godina : 70
Mjesto rodjenja/boravka : Majdanpek SRBIJA
Reputation : -1
Datum upisa : 08.01.2010

O B A V E Š T E NJ A! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: ZA ADMINISTRATORA SAJTA   O B A V E Š T E NJ A! - Page 3 EmptyPet 23 Apr 2010 - 23:08

POŠTO SAM NAPUSTIO FORUM I OBRISAO SVE MOJE PORUKE, POKUŠAO SAM DA PONIŠTIM I SVOJ NALOG I DOBIO OBAVEŠTENJE KOJE VAM PRENOSIM U KOPIJI "Nemožete poništiti ovaj nalog. Molimo vas da kontaktirate adminitratora". OVIM PUTEM VAS KONTAKTIRAM I MOLIM DA IZVRŠITE BRISANJE MOG NALOGA, JER NIJESAM SPREMAN DA PRIHVATIM NESUVISLE KOMENTARE NEKOLIKO ČLANOVA. SVIM OSTALIM ČLANOVIMA SE IZVINJAVAM I ŽELIM VAM USPJEH U RADU.

VELIKI POZDRAV SVIMA, SAVA JOKSIMOVIĆ
Nazad na vrh Ići dole
http://gorice@nadlanu.com
STOZER

STOZER


Mjesto rodjenja/boravka : ...mali gradic u maloj zemljici...
Reputation : 2
Datum upisa : 17.01.2009

O B A V E Š T E NJ A! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: O B A V E Š T E NJ A!   O B A V E Š T E NJ A! - Page 3 EmptyPet 23 Apr 2010 - 15:21

"Ne treba vjerovati ljudima s kojima smo se tek sprijateljili, a koji pokazuju da smo im draži od njihovih starih prijatelja; tako će se ponašati i s nama kada steknu nove prijatelje."
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




O B A V E Š T E NJ A! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: O B A V E Š T E NJ A!   O B A V E Š T E NJ A! - Page 3 EmptyUto 20 Apr 2010 - 18:56

CETNIK ::

Mile, u svakoj sali ima samo pomalo sale a sve je ostalo istina.

Pa ne bih se bas slozio da je tako
Nazad na vrh Ići dole
stanija

stanija


Godina : 35
Reputation : 17
Datum upisa : 02.02.2010

O B A V E Š T E NJ A! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: O B A V E Š T E NJ A!   O B A V E Š T E NJ A! - Page 3 EmptyUto 20 Apr 2010 - 9:30

Sava ne povlaci se sa foruma, nema razloga. Pa covece mi se ne poznajemo. Mnogo si velika prznica, kazem ti ne zeleci da te uvredim. Malo kuliraj covece.
Nazad na vrh Ići dole
Administrator
Administrator
Administrator


Mjesto rodjenja/boravka : Beograd
Reputation : 3
Datum upisa : 10.07.2008

O B A V E Š T E NJ A! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: O B A V E Š T E NJ A!   O B A V E Š T E NJ A! - Page 3 EmptyPon 19 Apr 2010 - 0:59

Više od riječi!
O B A V E Š T E NJ A! - Page 3 Www_ma10
FOTO OSVJEŽIVAČA PROSTORA PREUZEO SA SAJTA: www.mariner.co.rs
(Da ne budem i ja pirat! Ha, ha)
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vranes.eu
Gost
Gost




O B A V E Š T E NJ A! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: O B A V E Š T E NJ A!   O B A V E Š T E NJ A! - Page 3 EmptyNed 18 Apr 2010 - 8:44

Poznajem Savu, ali da smo ista ličnost!!!!


Nismo fala Bogu, u ponečemu se razlikujemo, hahaha!


Pozdrav iz Beograda!

O B A V E Š T E NJ A! - Page 3 N803o
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




O B A V E Š T E NJ A! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: O B A V E Š T E NJ A!   O B A V E Š T E NJ A! - Page 3 EmptyNed 4 Apr 2010 - 22:21

Вајстину Воскресе
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





O B A V E Š T E NJ A! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: O B A V E Š T E NJ A!   O B A V E Š T E NJ A! - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
O B A V E Š T E NJ A!
Nazad na vrh 
Strana 3 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
http://vranes.bigforumpro.com :: Vraneš (Pavino Polje i Tomaševo)-
Skoči na: