http://vranes.bigforumpro.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


FORUM VRANEŠA (PAVINO POLJE I TOMAŠEVO)
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 STOZER NAJLJEPSI KRAJ

Ići dole 
+27
krstarica
velibor
NANA
Kosta
Raso
Vladan
Labud Lekovic
Pavle F.
đevovanje
Milan Joksimovic
Darko Vuković
stanija
grancarevac
Radojica
CETNIK
milanca
SUNSET
Mladen
nadja
joksim
Slobo
mirko
ZoranˇSI
Administrator
cezarion
Radisa
STOZER
31 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 21  Sledeći
AutorPoruka
STOZER

STOZER


Mjesto rodjenja/boravka : ...mali gradic u maloj zemljici...
Reputation : 2
Datum upisa : 17.01.2009

STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: STOZER NAJLJEPSI KRAJ   STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 15 EmptySre 4 Avg 2010 - 14:05

.......veliki pozdrav svima,da nije ko isao zavicaju,niko se ne javlja....
Nazad na vrh Ići dole
SUNSET




Mjesto rodjenja/boravka : Australia
Reputation : 1
Datum upisa : 14.06.2009

STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: STOZER NAJLJEPSI KRAJ   STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 15 EmptySub 26 Jun 2010 - 10:49

HVALA NA LIJEPIM SLIKAMA. NADAM SE DA MNOGI OD VAS IDU U RODNI KRAJ I DA CE TE NAS OBRADOVATI U POVRATKU SA NOVIM SLIKAMA. POZDRAV SVIMA
Nazad na vrh Ići dole
Radisa

Radisa


Mjesto rodjenja/boravka : Lekovina/Beograd
Reputation : 10
Datum upisa : 03.08.2008

STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: STOZER NAJLJEPSI KRAJ   STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 15 EmptyPet 11 Jun 2010 - 21:57

Najbolja voda u Stožeru!!!
Čekiljača sa svojim česmama je veoma izdašna oko 5 l/s vode,
pa bi se pored ove dvije česme komotno mogla dodati još koja (da ima još za koga).
Ime je dobila po mjestu na kome su se iščekivali putnici namjernici.
Često se naziva i Klještina po istoimenom dijelu Stožera.
U ljetnjem periodu, kada su presušivala ostala izvorišta, na Čekiljaču se dolazilo i iz ostalih sela: -Barica, Krupica...
Korito ovog izvorišta je bilo kupaonica i perionica (ne samo stanovništva).
Voda je veoma hladna oko 6 do 8 stepeni Celzijusa i konstantne je temperature u svim godišnjim dobima što je odlika kvalitetnih voda!
Nalazi se pored asfaltnog puta koji vodi iz Bliškove preko Ponikvica i dalje ka Stožeru na razmeđu imanja Raonića i pok. Velimira Lekovića .


STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 15 Cekiljaca



Na samo tridesetak metara od ove vode nalazi se Gornja Čekiljača koja izvire iz stijene na slici.
I jedna i druga su sličnih karakteristika po kvalitetu i količini vode.

STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 15 Gornjacekiljaca


Posle spajanja tokova ovih voda, logično nekada se nalazila vodenica.
Vodenica je radila sve do oko 1980. godine kada je vodenički točak zamijenjen gumenim četvorotočkašima na obližnjem putu.
Najčešće je taj put vodio u jednom smjeru!!!

Zub vremena i surove zime, dokrajčile su je krajem prošlog vijeka,
tako da je sada skoro istrulila nad i pod zemljom gdje uostalom i svi skončavamo!

Amin i za nju!

STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 15 Vodenica
Nazad na vrh Ići dole
Radisa

Radisa


Mjesto rodjenja/boravka : Lekovina/Beograd
Reputation : 10
Datum upisa : 03.08.2008

STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: STOZER NAJLJEPSI KRAJ   STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 15 EmptyPet 11 Jun 2010 - 21:46

Kolibe Raonića!
U ovim kolibama je živio Ognjen Raonić a nasledio sin Vaso.
Ognjen je doživio duboku starost blizu 120 godina,
o čemu je pisala štampa prije tridesetak godina kada se i upokojio.

STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 15 Raonic


Poslednji izmenio Radisa dana Pet 11 Jun 2010 - 22:50, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Pavle F.




Reputation : 0
Datum upisa : 08.05.2010

STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: STOZER NAJLJEPSI KRAJ   STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 15 EmptyUto 25 Maj 2010 - 23:12

DA BUDEM I JA OD KORISTI
OVO JE MALI POGLED SA COVICA VRHOVA ....
Nazad na vrh Ići dole
đevovanje

đevovanje


Reputation : -2
Datum upisa : 08.01.2010

STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: STOZER NAJLJEPSI KRAJ   STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 15 EmptyNed 25 Apr 2010 - 15:20

STOZER ::
IZVESNI OVAJ GRUBE RECI,IZVESNI ONAJ GRUBE RECI I SADA NEMA NIKOGA SVE PUSTO I JADNO UMJESTO SLIKE NEKOG OSTATKA OGNJISTA TEBI KINESKINJE IMAJU PREDNOST,PUSTI LJUDE NEKA PISU STA GOD MISLE DA TREBA,NEKA GRADE I IZGRADJUJU SVE ONO STO MISLE DA JE IZVODLJIVO PA MAKAR TO BILA I NAJVECA UTOPIJA,STA SVAKOME SUDIS STANIJA...STANIJA...PA OPET STANIJA I OSTA SAMA STANIJA,NE RAZUMIJEM TE UOPSTE NIJE VAZNO ODAKLE SI NI KOSI AL OVO JE SRAMOTA ZA VRANES JER GA KAO MI PREDSTAVLJAMO.

U pravu si STOZER, ostade samo jedan clan foruma, a mi? Dodjem i kad vidim sta, kako  i ko pise, ne zelim ni da se ulogujem. Pozdravljam te STOZER!
Nazad na vrh Ići dole
stanija

stanija


Godina : 35
Reputation : 17
Datum upisa : 02.02.2010

STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: STOZER NAJLJEPSI KRAJ   STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 15 EmptySub 24 Apr 2010 - 12:41

Tako je.
Zamolila bih Mila da ukloni fotografiju sa kineskinjama u temi Zanimljive Fotografije.
Bila je to neobavezna šala, ali nije joj mesto na ovom forumu.
Izvinite.
STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 15 Tn_mgCrnogorska_nosnja
Nazad na vrh Ići dole
STOZER

STOZER


Mjesto rodjenja/boravka : ...mali gradic u maloj zemljici...
Reputation : 2
Datum upisa : 17.01.2009

STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: STOZER NAJLJEPSI KRAJ   STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 15 EmptySub 24 Apr 2010 - 12:02

IZVESNI OVAJ GRUBE RECI,IZVESNI ONAJ GRUBE RECI I SADA NEMA NIKOGA SVE PUSTO I JADNO UMJESTO SLIKE NEKOG OSTATKA OGNJISTA TEBI KINESKINJE IMAJU PREDNOST,PUSTI LJUDE NEKA PISU STA GOD MISLE DA TREBA,NEKA GRADE I IZGRADJUJU SVE ONO STO MISLE DA JE IZVODLJIVO PA MAKAR TO BILA I NAJVECA UTOPIJA,STA SVAKOME SUDIS STANIJA...STANIJA...PA OPET STANIJA I OSTA SAMA STANIJA,NE RAZUMIJEM TE UOPSTE NIJE VAZNO ODAKLE SI NI KOSI AL OVO JE SRAMOTA ZA VRANES JER GA KAO MI PREDSTAVLJAMO.
Nazad na vrh Ići dole
stanija

stanija


Godina : 35
Reputation : 17
Datum upisa : 02.02.2010

STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: STOZER NAJLJEPSI KRAJ   STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 15 EmptySub 24 Apr 2010 - 11:57

STOZER ::
Izvinjenje ne pokriva nesto sto se svjesno radi.

Imam pozitivno mišljenje o tebi, okanuću se neobaveznih komentara, najviše sam ja na gubitku i izvinjavam se Vranešanima. Vraneška dolina mi znači mnogo. Izvinite Vranešani.
Nazad na vrh Ići dole
STOZER

STOZER


Mjesto rodjenja/boravka : ...mali gradic u maloj zemljici...
Reputation : 2
Datum upisa : 17.01.2009

STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: STOZER NAJLJEPSI KRAJ   STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 15 EmptySub 24 Apr 2010 - 11:51

Ako je istina to sto kazes,ako imas pozitivno misljenje kako sam mislila okani se ovoga,ovdje pisemo ili ne pisemo o rodnom kraju,a nikako izmirujemo ili naplacujemo dugove jednom covjeku ili jednom prezimenu,ovim tvojim postupcima smo svi na gubitku bar svi mi kojima vraneska dilina nesto znaci.Izvinjenje ne pokriva nesto sto se svjesno radi.
Nazad na vrh Ići dole
stanija

stanija


Godina : 35
Reputation : 17
Datum upisa : 02.02.2010

STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: STOZER NAJLJEPSI KRAJ   STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 15 EmptySub 24 Apr 2010 - 11:45

STOZER ::
Mržnja je osveta kukavice zbog pretrpljenog straha. <td width="300">Autor: Dzordz Bernard So

Strogost rađa strah, ali grubost rađa mržnju!
Izvinite Vranešani, još jednom.
Neću se nadmudrivati sa tobom STOŽER, moje mišljenje o tebi znaš.
Nazad na vrh Ići dole
STOZER

STOZER


Mjesto rodjenja/boravka : ...mali gradic u maloj zemljici...
Reputation : 2
Datum upisa : 17.01.2009

STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: STOZER NAJLJEPSI KRAJ   STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 15 EmptySub 24 Apr 2010 - 11:37

Mržnja je osveta kukavice zbog pretrpljenog straha. <td width="300">Autor: Dzordz Bernard So



<td width="300">
Nazad na vrh Ići dole
stanija

stanija


Godina : 35
Reputation : 17
Datum upisa : 02.02.2010

STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: STOZER NAJLJEPSI KRAJ   STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 15 EmptySub 24 Apr 2010 - 11:13

Časna deca kao sni dolaze iz nama nepoznate i nedostižne slobode.

Htela sam da pokažem kako u različitim vremenima postoji nešto nepromenjivo. Sveprisutnost ljubavi i mržnje.

Neka ljubav pobedi.
Izvinite Vranešani.
Nazad na vrh Ići dole
STOZER

STOZER


Mjesto rodjenja/boravka : ...mali gradic u maloj zemljici...
Reputation : 2
Datum upisa : 17.01.2009

STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: STOZER NAJLJEPSI KRAJ   STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 15 EmptySub 24 Apr 2010 - 8:54


"Ma koliko bila okorjela nečija ćud, rastopit će se na vatri ljubavi. Ako se pak to ne promijeni, znači da vatra nije bila dovoljno jaka. (Ghandi)


STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 15 Icon_exclaim ovaj forum je skoro pust STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 15 Icon_exclaim postoji li nacin da nam clanovi dolaze, a ne odlaze STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 15 Icon_exclaim VRANESANI ako vas uopste ima ovo je bruka,ispade da su ovdje sve bili foliranti dok se ne pridruzise osobe kojima se imena nezna koje gaze porijeklo i sta vec sve ne.Uspjeli su u namjeri mislim da su sada jaki "bogatiji" kao "ljudi".Ako ovako bude u narednom periodu i ovo ce biti jedna od poslednjih poruka koje pisem na ovom mjestu,jer nema potrebe da se stidim vranesana kroz "dva lika" ko zna cija.



STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 15 Icon_exclaim STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 15 Icon_exclaim STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 15 Icon_exclaim STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 15 Icon_exclaim STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 15 Icon_exclaim STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 15 Icon_exclaim STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 15 Icon_exclaim STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 15 Icon_exclaim STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 15 Icon_exclaim STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 15 Icon_exclaim STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 15 Icon_exclaim STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 15 Icon_exclaim STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 15 Icon_exclaim STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 15 Icon_exclaim STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 15 Icon_exclaim STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 15 Icon_exclaim STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 15 Icon_exclaim STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 15 Icon_exclaim STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 15 Icon_exclaim STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 15 Icon_exclaim STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 15 Icon_exclaim STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 15 Icon_exclaim STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 15 Icon_exclaim STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 15 Icon_exclaim STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 15 Icon_exclaim
ADMINISTRATORE......
STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 15 Icon_exclaim STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 15 Icon_exclaim STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 15 Icon_exclaim STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 15 Icon_exclaim STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 15 Icon_exclaim STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 15 Icon_exclaim STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 15 Icon_exclaim STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 15 Icon_exclaim STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 15 Icon_exclaim STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 15 Icon_exclaim STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 15 Icon_exclaim STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 15 Icon_exclaim STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 15 Icon_exclaim STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 15 Icon_exclaim STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 15 Icon_exclaim STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 15 Icon_exclaim STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 15 Icon_exclaim STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 15 Icon_exclaim STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 15 Icon_exclaim STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 15 Icon_exclaim STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 15 Icon_exclaim STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 15 Icon_exclaim STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 15 Icon_exclaim STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 15 Icon_exclaim STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 15 Icon_exclaim
SRAMOTA AKO JOS NEKO ZNA ZA TAJ POJAM
STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 15 Icon_exclaim STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 15 Icon_exclaim STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 15 Icon_exclaim STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 15 Icon_exclaim STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 15 Icon_exclaim STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 15 Icon_exclaim STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 15 Icon_exclaim STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 15 Icon_exclaim STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 15 Icon_exclaim STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 15 Icon_exclaim STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 15 Icon_exclaim STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 15 Icon_exclaim STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 15 Icon_exclaim STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 15 Icon_exclaim STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 15 Icon_exclaim STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 15 Icon_exclaim STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 15 Icon_exclaim STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 15 Icon_exclaim STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 15 Icon_exclaim STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 15 Icon_exclaim STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 15 Icon_exclaim STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 15 Icon_exclaim STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 15 Icon_exclaim STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 15 Icon_exclaim STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 15 Icon_exclaim
Nazad na vrh Ići dole
STOZER

STOZER


Mjesto rodjenja/boravka : ...mali gradic u maloj zemljici...
Reputation : 2
Datum upisa : 17.01.2009

STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: STOZER NAJLJEPSI KRAJ   STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 15 EmptyPet 23 Apr 2010 - 15:21

"Ne treba vjerovati ljudima s kojima smo se tek sprijateljili, a koji pokazuju da smo im draži od njihovih starih prijatelja; tako će se ponašati i s nama kada steknu nove prijatelje."
Nazad na vrh Ići dole
STOZER

STOZER


Mjesto rodjenja/boravka : ...mali gradic u maloj zemljici...
Reputation : 2
Datum upisa : 17.01.2009

STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: STOZER NAJLJEPSI KRAJ   STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 15 EmptyPet 23 Apr 2010 - 11:27

Zver zvera, ptica pticu - covek coveka jede........Uzivanje je citati sta clanovi ovog foruma pisu,bruka i sramota za Vranesku dolinu ako ih je iznjihala,lijepo je predstavise i okitise blateci jedni druge....dje nestade smisao postojanja? Administratore preimenujte i sajt,ovo vise nije vranes.eu vec koce koga ko svoj svoga.com ili mrznja nas je odrzala pa joj hvala.com. Sramota me sto sam dio ovoga, a tako sam ponosno ucestvovala.Nadam se da ce se administrstor oglasiti ako i on nije digao ruke od svega....Posto se kola slome, mnogi put kazuju....
Nazad na vrh Ići dole
STOZER

STOZER


Mjesto rodjenja/boravka : ...mali gradic u maloj zemljici...
Reputation : 2
Datum upisa : 17.01.2009

STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: STOZER NAJLJEPSI KRAJ   STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 15 EmptyPon 8 Mar 2010 - 11:20

Svim damama, bakama i mamama SRECAN OSMI MART. STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 15 Icon_flower
Nazad na vrh Ići dole
STOZER

STOZER


Mjesto rodjenja/boravka : ...mali gradic u maloj zemljici...
Reputation : 2
Datum upisa : 17.01.2009

STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: STOZER NAJLJEPSI KRAJ   STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 15 EmptyUto 16 Feb 2010 - 11:39

OK nema ljutnje drago mi je da ucetvujete u svemu ovome.Prijateljski pozdrav.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: STOZER NAJLJEPSI KRAJ   STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 15 EmptyUto 16 Feb 2010 - 10:46

Niste me dobro razumeli. Nisam zeleo da Vas peckam. Jasno ste vec na prvoj strani ove teme rekli da koliba sa slike nije na Stozeru. Pretrazivao sam po internetu ponesto o Sinjajevini i slucajno sam naisao na ovu sliku kolibe negde na Sarancima. Puno pozdrava.
Nazad na vrh Ići dole
STOZER

STOZER


Mjesto rodjenja/boravka : ...mali gradic u maloj zemljici...
Reputation : 2
Datum upisa : 17.01.2009

STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: STOZER NAJLJEPSI KRAJ   STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 15 EmptyUto 16 Feb 2010 - 10:10

Dragi Neco Vi ste od nedavno na sajtu tako da nijeste informisani do kraja o nekim pojedinostima.Kada sam se prikljucila mojim zemljacima ja sam jasno napisala da se koliba ne nalazi u Stozeru sto moze zakljuciti svako ko je bar jedanput bio u selu.Tako da dragi moj zemljace ovim nijeste nista novo rekli.Pokusala sam da svojim logom probudim neka topla sjecanja,a ne da postavim enigmu zvana ''koliba''.Veliki pozdrav tebi i svima. STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 15 Icon_cheers
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: STOZER NAJLJEPSI KRAJ   STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 15 EmptyPon 15 Feb 2010 - 16:40

Mala pomoc - Koliba koju Stozer koristi za logo nalazi se na Sinjajevini. Slucajno sam naisao na ovaj podatak na internetu. Pozdrav.
Nazad na vrh Ići dole
SUNSET




Mjesto rodjenja/boravka : Australia
Reputation : 1
Datum upisa : 14.06.2009

STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: STOZER NAJLJEPSI KRAJ   STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 15 EmptyPon 15 Feb 2010 - 11:58

Zorane daj jos slika. Postavi panoramu Stozera znam da imas. Pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
SUNSET




Mjesto rodjenja/boravka : Australia
Reputation : 1
Datum upisa : 14.06.2009

STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: STOZER NAJLJEPSI KRAJ   STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 15 EmptySub 13 Feb 2010 - 8:23

Opet ponavljam. Uvijek je svoje rodno mjesto najdraze. Ne volim kad se dijelimo na Srbe i Crnogorce itd...Privilegija je imati i voljeti svoje rodno mjesto kao sto je Stozer, mada sva okolina je iste ljepote (netaknute). Nemojte da se dijelimo. Pokusajmo vise da se druzimo i svima ce ljepse i bolje biti. Hvala vlasniku ovog sajta sto nam je omogucio druzenje.Pozdrav svima


Poslednji put izmenio SUNSET dana Sub 13 Feb 2010 - 13:18, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
stanija

stanija


Godina : 35
Reputation : 17
Datum upisa : 02.02.2010

STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: STOZER NAJLJEPSI KRAJ   STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 15 EmptyPet 12 Feb 2010 - 17:52

Stožer je naselje u opštini Bijelo Polje u Crnoj Gori. Prema popisu iz 2003. bilo je 257 stanovnika (prema popisu iz 1991. bilo je 354 stanovnika).
Stožer
Administrativni podaci
DržavaSTOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 15 20px-Flag_of_Montenegro.svg Crna Gora
OpštinaOpština Bijelo Polje
Geografski podaci
Vremenska zonacentralnoevropska:
UTC+1
Nadmorska visina1283 m
Stanovništvo (2003)
broj stanovnika257
Ostali podaci
Registarska oznakaBP


Demografija


U naselju Stožer živi 214 punoletnih stanovnika, a prosečna starost stanovništva iznosi 43,2 godina (41,5 kod muškaraca i 45,0 kod žena). U naselju ima 67 domaćinstava, a prosečan broj članova po domaćinstvu je 3,84.
Stanovništvo u ovom naselju veoma je heterogeno, a u poslednja tri popisa, primećen je pad u broju stanovnika.
Etnički sastav prema popisu iz 2003.[2]
Srbi
15660,70%
Crnogorci
8733,85%
nepoznato
31,16%
Nazad na vrh Ići dole
Milan Joksimovic




Godina : 29
Reputation : 0
Datum upisa : 09.09.2009

STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Cezarion   STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 15 EmptyPet 12 Feb 2010 - 15:43

[ E,Ivana kada ti se toliko svidja STOZER ja cu te zvati kad budem sjekao gradju\\\\\\\ STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 15 Icon_study
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: STOZER NAJLJEPSI KRAJ   STOZER NAJLJEPSI KRAJ - Page 15 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
STOZER NAJLJEPSI KRAJ
Nazad na vrh 
Strana 15 od 21Idi na stranu : Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 21  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
http://vranes.bigforumpro.com :: Vraneš (Pavino Polje i Tomaševo)-
Skoči na: