http://vranes.bigforumpro.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


FORUM VRANEŠA (PAVINO POLJE I TOMAŠEVO)
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 S P O R T

Ići dole 
+10
Darko Vuković
ZoranˇSI
Radisa
stanija
đevovanje
CETNIK
markomadzgalj
mirko
Kosta
cezarion
14 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći
AutorPoruka
đevovanje

đevovanje


Reputation : -2
Datum upisa : 08.01.2010

S  P  O  R  T - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: S P O R T   S  P  O  R  T - Page 6 EmptyPon 8 Feb 2010 - 19:16

Sve što bih rekla, uvredilo bi mnoge. Zato ćutim...

Ucestvovati u raspravi na net-u je kao da učestvuješ
na olimpijadi za ometene u razvoju. Čak i ako pobediš, ostaješ retard...
Nazad na vrh Ići dole
CETNIK

CETNIK


Reputation : 9
Datum upisa : 11.03.2009

S  P  O  R  T - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: S P O R T   S  P  O  R  T - Page 6 EmptyPon 8 Feb 2010 - 19:15

Pomoz bog cezarion i ostali clanovi foruma. Upravo se direktno obracam tebi, kao kulturnom i pametnom covjeku da se na ovu temu ne komentarisu ove stvari. Ovo je tema za Sport i ovdje treba da se pise o sportu. Ja znam da nije ovo moje da upozoravam , vec gospodina administratora ali mi je nekako glupo sto niko na ovo ne reaguje.Ocito se vidi da je ova Stanija neka ''slucajno'' ubacena osoba koja ima zadatak da provocira bas iskljucivo tebe. Pa nemoj se spustati tako nisko sa zenturacama da se svadjas. Ako je ona nenormalna nemoj ti biti takav. Ili otvorite novu temu na primer: svadjalica, pa udrite, kome opanci a kome obojci. Nemoj ni slucajno da napustas forum iako to neki zele jer da nebi bilo poslije dodjose divlji i istjerase pitome.
POZDRAV
Nazad na vrh Ići dole
stanija

stanija


Godina : 35
Reputation : 17
Datum upisa : 02.02.2010

S  P  O  R  T - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: S P O R T   S  P  O  R  T - Page 6 EmptyPon 8 Feb 2010 - 3:35

stanija ::

"kiseli"c"" ti si meni osporio pravo da pisem jer sam novi clan na forumu.
Kazem ti, citaj pazljivo svoje prethodne komentare upucene meni!
Nazad na vrh Ići dole
cezarion

cezarion


Mjesto rodjenja/boravka : Beograd
Reputation : -4
Datum upisa : 11.07.2008

S  P  O  R  T - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: S P O R T   S  P  O  R  T - Page 6 EmptyPon 8 Feb 2010 - 3:26

stanija ::
cezarion ::
Специјалисто за избацивање из такта, одакле ти идеја да ја присвајам форум?
Пишем оно што ме занима или оно што познајем, као и остали, ако мислиш да немам право волио бих да чујем зашто!

"kiseli"c"" ti si meni osporio pravo da pisem jer sam novi clan na forumu.
Kazem ti, citaj pazljivo svoje prethodne komentare upucene meni!
Изнова прочитај моје постове, само мало пажљивије!
Nazad na vrh Ići dole
stanija

stanija


Godina : 35
Reputation : 17
Datum upisa : 02.02.2010

S  P  O  R  T - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: S P O R T   S  P  O  R  T - Page 6 EmptyPon 8 Feb 2010 - 3:19

Very Happy


Poslednji izmenio Stanija dana Pet 23 Sep 2011 - 10:02, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
stanija

stanija


Godina : 35
Reputation : 17
Datum upisa : 02.02.2010

S  P  O  R  T - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: S P O R T   S  P  O  R  T - Page 6 EmptyPon 8 Feb 2010 - 3:16

ZoranˇSI ::
Hehehe. Nije mi jasno sto ste neki odma uvredjeni. Mozda sam i ja nekad bio kad mi je cezarion sta komentariso koji post. Ali kasnije sam shvatio da ne radi on to zlonamjerno ili sto bi bio nastrojen prema nekome, nego samo podgrijava teme da se mi razpisemo. Jel tako cezarione i aj nemoj vise pisat cirilicom. Uzme mi mnogo vremena procitat tvoj post posto slabo mi ide ciri.... a i tvoji posti su ogromni hehehehe. Pozdrav

Pozdrav.


Poslednji izmenio Stanija dana Čet 2 Feb 2012 - 13:03, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
cezarion

cezarion


Mjesto rodjenja/boravka : Beograd
Reputation : -4
Datum upisa : 11.07.2008

S  P  O  R  T - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: S P O R T   S  P  O  R  T - Page 6 EmptyPon 8 Feb 2010 - 3:08

stanija ::
cezarion ::
stanija ::

Gospodine "Cezarione" sta se desava sa Vama. Reci nekom da je obrazovan je kompliment, a sto se tice bukvalnosti jasno sam Vam rekla da se nadam da niste bukvalista.
Rekoste da ste medjed. To ste vi rekli, a ne ja. Bojim ste da ste teski, ali ne po kilazi...
O kakvim to parama gospodine govorite? Kakvu to grupaciju spominjete? Niti poznajem Vas niti gospodina Radisu! kakav djavolji klijent? Pare zaradjujem sa svojih 10 prstiju, ni blizu klijenata ili pacijenata.
Gost ovog foruma sam oko godinu dana, a clan od nedavno i to sa namerom da malo prodiskutujem sa pojedincima. Sto se tice "ispiljena" vecu provalu nisam cula. Tako cesto kaze nesposoban kad mu ponestanu argumenti.
Sto se vica tice, ipak su Mujo i Haso likovi iz bajke.
Vase ponasanje na sajtu je obicna provokacija, ali delimicno uspesna jer evo polemisem sa Vama.
Ja vam ipak, kao "stanija" savetujem ("ipak") da se smirite i nemesate babe i zabe. Kakva crna UDBA, kakvi krstovi, kakvi drugovi... Kakve pretnje sudom?! Sta je Vama gospodine? Imate prividjanja necega sto je apstrakcija!
Kao bivsa sportasica, predlazem Vam "spustite loptu" i "ohladite glavu" gospodine "Cezarione".
Pozdrav
HA HA HA...
Ipak tebi mnooogo nesto nedostaje da bih te mogao nazvati i onim malim, sitnim provokatorom, iako si svojski prionula! Moras puno da treniras!
Moram samo jednu stvar da kazem: izjavu da sam obrazovan, od takve osobe dozivljavam kao veliku uvredu!

He He He... Nesto ti je osmeh kiselkast, je li?
Malo mi je trebalo pa sam te izbacila iz takta, skroz si odlepio. Hipertenzija.
Zadnji komentari su ti totalan promasaj i nisu provokacija.
Ko prvi na forum njegov forum, jel ti tako "c"? Sto bi primitivni rekli "tri pisanja", je li gospodine "spasioce" foruma?
Ipak si ti samo jedan mali umisljeni provokator, koji je sebe ubedio da je bitan.
Neznam ni tebe ni druge clanove foruma licno, ali sam ubedjena da si se sve ove vreme na forumu lazno prestavljao.
Pozdrav "kiselom "c""
Специјалисто за избацивање из такта, одакле ти идеја да ја присвајам форум?
Пишем оно што ме занима или оно што познајем, као и остали, ако мислиш да немам право волио бих да чујем зашто!
Nazad na vrh Ići dole
stanija

stanija


Godina : 35
Reputation : 17
Datum upisa : 02.02.2010

S  P  O  R  T - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: S P O R T   S  P  O  R  T - Page 6 EmptyPon 8 Feb 2010 - 2:10

Very Happy


Poslednji izmenio Stanija dana Pet 23 Sep 2011 - 10:01, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
cezarion

cezarion


Mjesto rodjenja/boravka : Beograd
Reputation : -4
Datum upisa : 11.07.2008

S  P  O  R  T - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: S P O R T   S  P  O  R  T - Page 6 EmptyPon 8 Feb 2010 - 1:30

stanija ::

Gospodine "Cezarione" sta se desava sa Vama. Reci nekom da je obrazovan je kompliment, a sto se tice bukvalnosti jasno sam Vam rekla da se nadam da niste bukvalista.
Rekoste da ste medjed. To ste vi rekli, a ne ja. Bojim ste da ste teski, ali ne po kilazi...
O kakvim to parama gospodine govorite? Kakvu to grupaciju spominjete? Niti poznajem Vas niti gospodina Radisu! kakav djavolji klijent? Pare zaradjujem sa svojih 10 prstiju, ni blizu klijenata ili pacijenata.
Gost ovog foruma sam oko godinu dana, a clan od nedavno i to sa namerom da malo prodiskutujem sa pojedincima. Sto se tice "ispiljena" vecu provalu nisam cula. Tako cesto kaze nesposoban kad mu ponestanu argumenti.
Sto se vica tice, ipak su Mujo i Haso likovi iz bajke.
Vase ponasanje na sajtu je obicna provokacija, ali delimicno uspesna jer evo polemisem sa Vama.
Ja vam ipak, kao "stanija" savetujem ("ipak") da se smirite i nemesate babe i zabe. Kakva crna UDBA, kakvi krstovi, kakvi drugovi... Kakve pretnje sudom?! Sta je Vama gospodine? Imate prividjanja necega sto je apstrakcija!
Kao bivsa sportasica, predlazem Vam "spustite loptu" i "ohladite glavu" gospodine "Cezarione".
Pozdrav
HA HA HA...
Ipak tebi mnooogo nesto nedostaje da bih te mogao nazvati i onim malim, sitnim provokatorom, iako si svojski prionula! Moras puno da treniras!
Moram samo jednu stvar da kazem: izjavu da sam obrazovan, od takve osobe dozivljavam kao veliku uvredu!
Nazad na vrh Ići dole
ZoranˇSI

ZoranˇSI


Godina : 40
Mjesto rodjenja/boravka : Kranj
Reputation : 0
Datum upisa : 15.03.2009

S  P  O  R  T - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: S P O R T   S  P  O  R  T - Page 6 EmptyNed 7 Feb 2010 - 23:06

Hehehe. Nije mi jasno sto ste neki odma uvredjeni. Mozda sam i ja nekad bio kad mi je cezarion sta komentariso koji post. Ali kasnije sam shvatio da ne radi on to zlonamjerno ili sto bi bio nastrojen prema nekome, nego samo podgrijava teme da se mi razpisemo. Jel tako cezarione i aj nemoj vise pisat cirilicom. Uzme mi mnogo vremena procitat tvoj post posto slabo mi ide ciri.... a i tvoji posti su ogromni hehehehe. Pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
stanija

stanija


Godina : 35
Reputation : 17
Datum upisa : 02.02.2010

S  P  O  R  T - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: S P O R T   S  P  O  R  T - Page 6 EmptyNed 7 Feb 2010 - 17:13

Very Happy


Poslednji izmenio Stanija dana Pet 23 Sep 2011 - 10:00, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
CETNIK

CETNIK


Reputation : 9
Datum upisa : 11.03.2009

S  P  O  R  T - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: S P O R T   S  P  O  R  T - Page 6 EmptyNed 7 Feb 2010 - 17:10

Bravo narode. Ovo mi se vec pocelo da svidja pomalo jer poceli smo da ozivljavamo.Mada je ova tema o sportu ali kako Cezarion kaze dozvoljeno je sve sto nije zabranjeno. Nema veze da li su poruke cak i pomalo provokativne ali ih je nekako ljepse vidjet nego kad se cuti. Iskreno vih volio (ali ja ne savjetujem nikoga) da se produzi ovaj forum sa nasim najpoznatijim clanom Cezarion-om jer osjecam da bi bez njega bilo nekako tuzno.Navikli smo na njega, na njegova pitanja, odgovore, teme, druzenje na catu itd. Ako su se posvadjali zbog zena onda je tu mrka kapa, nema mira, a ako je nesto oko ovoga sajta ''ko je vise napiso i uradio'' nece se dugo svadjati.Ipak su zemljaci u Beogradu a to je ravnosilno bratskom odnosu. Pozdravljam Vas sa Ravne Gore ali ne one Drazine kod Valjeva no ove nase sa Zubera.
Nazad na vrh Ići dole
cezarion

cezarion


Mjesto rodjenja/boravka : Beograd
Reputation : -4
Datum upisa : 11.07.2008

S  P  O  R  T - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: S P O R T   S  P  O  R  T - Page 6 EmptyNed 7 Feb 2010 - 16:00

stanija ::
Vasi komentari u poslednje vreme su "upereni" samo Administratoru, a ja se prepoznah u njima greskom.
Sporovi se nekad resavaju vansudski, analogija tome vanforumsko resenje spora izmedju Vas dvojice bi bio prihvatljim ostalim clanovima i mi Vas na to vanforumsku resenje i pozivamo.

Samo cu Vam reci, uvek je bilo a i bice, izrada sajta se debelo placa programeru( licu koje ga izradjuje). Vlasnistvo nad sajtom je ozbiljna investicija i ono se dobija novcem. Ako programeru narucilac sajta ne isplati honorar, nemoze se narucilac smatrati vlasnikom sajta, ma koliko dokumenata na sajtu je njegovo. Jedini drugi nacin je da su narucilac i programer ortaci i da programer hoce bez honorara da izradi sajt ili da je programer ujedno i investitor. Cak i u tom prvom slucaju ovih izuzetaka, ako ortakluk pukne, sajt prelazi u ruke programera. Jednostavno sve potrebne alatke su u njegovim rukama! Narucilac ima satisfakciju kad njegovi tekstovi zive na sajtu i predmet su cestih poseta clanova foruma, a to se vidi po rastucem broju poseta tema pod oznakom .......... lepa stvar je sto se danas tema ....... pretvori u NADMETANJE... i treba svi .... da predju u izvorne nazive tema.
Administrator (programer) nikad ne napusta svoj sajt, jer to je on, to je nesto sto zivi sa njim i posle njega, bio mu placen ili ne honorar za njegovu izradu.
Znam poprilicno programera, koji su verovali investitorima ili ortacima i nisu zastitili svoj rad. Mnogi su izigrani od investitora i njihov mukotrpan rad koji sigurno nikad nije placen onoliko koliko vredi, prelazio je u ruke nekih drugih programera koji su ubirali pare umesto tvoraca programa.

Ja Vam, jos jednom ponavljam, vidim da ste obrazovan covek i da i na ovaj nacin, sitnim provokacijama, odrzavate paznju clanova. Ali ipak bi bilo bolje da se bavimo nekim drugim temama, na primer da je malopre Zvezda izgubila u kosarci od Sirokog Brijega, a da je Partizan pobedio Buducnost iz Podgorice. Bas Vam nesto neide sa tim poznatim kosarkaskim klubovima.

Verovatno je Mirko u pravu kad kaze da Vas treba ignorisati, ali evo ja cu se s vremena na vreme sa Vama dopisivati u zelji da sto duze ostanete na sajtu i forumu bar kao clan opozicionar.

Sto se tice predsednika Srbije, i njegovog izbora, mislim da vise ima sansi Dzej od Kebe. Dzej bar ne krije da je "c...", ovaj "delija", cime Keba sigurno gubi znacajan broj glasova.

Pozdrav.
Прсјетих се оног вица када Мујо пита Хаса:"Па добро ба, навијаш ли ти за мене или за међеда"! Ово би Радиша требао да те приупита (а свакако да сам ја овдје међед, и то тешки). Колико је пара у питању?
"Станија", види, нађи буквар и утврди или обнови градиво, а твој клијент Радиша нека ти каже барем дјелимичну истину да не би улазили у спор јер ако овако наставите ова ствар ће се наћи на суду!
Живо ме интересује, откуд ти право да ме савјетујеш, откуд ти право да процјењујеш моје образовање и васпитање, откуд ти право да ми се обраћаш на ову тему, и смјелост да ми се било како обраћаш: јуче си се "испилила" (члан форума од 2. фебруара), и усуђујеш се да ме учиш како ја да се понашам на форуму.
На форуму сам написао "безброј" порука и никог не увриједих нити било коме рекох да је буквалиста, образован, необразован, глуп, примитиван, блесав....или да је сисао весла. А ти мени испали све.
"Станија", да се ти не зовеш Зорка? Само видовита особа може имати сазнање за све ово између мене и Радише пошто си на форуму свега 4 дана. Знам одговор, и слијепац може видјети организованост, договор групице, хајку да ме одстраните. Е, другови са крстом, УДБА је радила паметније.
"Станија", ако желиш да постанеш "Мајка Станија" немој своју наглашено "хуманистичку" црту искаљивати на мени. Немој се дописивати са мном: имаш чланове форума сличних склоности па навали. И наравно Џеј...
Nazad na vrh Ići dole
stanija

stanija


Godina : 35
Reputation : 17
Datum upisa : 02.02.2010

S  P  O  R  T - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: S P O R T   S  P  O  R  T - Page 6 EmptyNed 7 Feb 2010 - 3:11

Very Happy


Poslednji izmenio Stanija dana Pet 23 Sep 2011 - 10:00, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
cezarion

cezarion


Mjesto rodjenja/boravka : Beograd
Reputation : -4
Datum upisa : 11.07.2008

S  P  O  R  T - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: S P O R T   S  P  O  R  T - Page 6 EmptyNed 7 Feb 2010 - 1:23

stanija ::
Gospodine "Cezarione",
morate razlikovati saljivo od ozbiljnog i ne izvlacite pogresne zakljucke i delove moje poruke iz konteksta.
Vidim da ste pametan covek i nadam se da niste bukvalista.
Pojasnjenje sale, opet salom:
Bilo bi lepo da posle jednog partizanovca na celo drzave dodje neko iz suprotnog navijackog tabora. Vujosevic bi bio daleko najkvalitetniji izbor ( covek ima rezultate iza sebe, za razliku od aktuelnog sminkera), ali nebi bilo posteno prema ogromnoj gomili glasaca medju kojima su Dzej i Keba (mada se Keba ponekad koleba) prepoznatljivi prestavnici i najpoznatiji navijaci poznatog kluba. Mozda da bude i zensko, na primer ER.
Pretpostavljam da ste "delija", ali nemojte se odricati i pravog nadimka za navijace kluba iz Ljutice Bogdana. Tu nema nikakve uvrede. Koreni su to.

Nije lepo sto prosiriste problem oko autorskih prava na sajt i na mene "dragu".
Sala je u pitaju i pokusaj da mi neko odgovori u navijackom duhu, a ne ovako bukvalisticki.

Postovanje.
Изречена мисао добија статус шале само ако је успјела - а не зато што је неко прогласи таквом. Између увреде и шале често је танка нит.
Погрешан ти је закључак да сам извукао погрешан закључак.
Моја порука само указује на могућности различитог тумачења скоро сваке поруке, озбиљне и шаљиве, те да морају постојати границе у било чијем праву да постове тумачи искључиво субјективно, прије свега мислим на администратора (без обзира да ли се он зове Ђуро, Јово или Радиша,) јер његово тумачење има одређене последице.
Чудно је да нечији пост буде одмах избрисана од администратора, а твој је одмах прогласио шалом, дда ли је уопште схватио шаљиву конотацију постова које је избрисао, или је схватио али их је избрисао зато што се односе на њега.
Уосталом, зар и теби није мало чудно да ти је било потребно оволико објашњење једне, по теби успјеле, а по мени донекле успјеле шале, јер мислим да се лако може бранити став да пост има и увредљиву конотацију.
Nazad na vrh Ići dole
stanija

stanija


Godina : 35
Reputation : 17
Datum upisa : 02.02.2010

S  P  O  R  T - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: S P O R T   S  P  O  R  T - Page 6 EmptySub 6 Feb 2010 - 23:06

Very Happy


Poslednji izmenio Stanija dana Pet 23 Sep 2011 - 9:59, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Radisa

Radisa


Mjesto rodjenja/boravka : Lekovina/Beograd
Reputation : 10
Datum upisa : 03.08.2008

S  P  O  R  T - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: S P O R T   S  P  O  R  T - Page 6 EmptySub 6 Feb 2010 - 22:51

cezarion ::
stanija ::

Ja predlazem da predsednik Srbije bude Keba ili Dzej!!!
Да ли ово може штетити неком, нечијем угледу...рецимо угледу наше драге "Станије"!? Или угледу његове екселенције форума (мени се чини да се зацрвенио)?!


Šale su dozvoljene.
Nazad na vrh Ići dole
cezarion

cezarion


Mjesto rodjenja/boravka : Beograd
Reputation : -4
Datum upisa : 11.07.2008

S  P  O  R  T - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: S P O R T   S  P  O  R  T - Page 6 EmptySub 6 Feb 2010 - 21:19

stanija ::

Ja predlazem da predsednik Srbije bude Keba ili Dzej!!!
Да ли ово може штетити неком, нечијем угледу...рецимо угледу наше драге "Станије"!? Или угледу његове екселенције форума (мени се чини да се зацрвенио)?!
Nazad na vrh Ići dole
stanija

stanija


Godina : 35
Reputation : 17
Datum upisa : 02.02.2010

S  P  O  R  T - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: S P O R T   S  P  O  R  T - Page 6 EmptyČet 4 Feb 2010 - 2:04

neco ::
Dule Vujosevic da uvede CG u svetsku kosarkasku elitu, a zatim PREDSEDNIK Srbije!

A nemoze, vec je Tadic kao veliki navijac Partizana predsednik Srbije. Ja predlazem da predsednik Srbije bude Keba ili Dzej!!!


Poslednji izmenio Stanija dana Čet 2 Feb 2012 - 13:05, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




S  P  O  R  T - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: S P O R T   S  P  O  R  T - Page 6 EmptyČet 4 Feb 2010 - 1:56

Dule Vujosevic da uvede CG u svetsku kosarkasku elitu, a zatim PREDSEDNIK Srbije!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




S  P  O  R  T - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: S P O R T   S  P  O  R  T - Page 6 EmptyČet 4 Feb 2010 - 1:47

Naredne dve tekme sa Marusijem, i povoljan odnos Panatinaikos - Barsa vodi nas medju 8. Ko bi to pomislio pre 6-7 meseci. Strasno.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




S  P  O  R  T - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: S P O R T   S  P  O  R  T - Page 6 EmptyČet 4 Feb 2010 - 1:19

neco ::


PARTIZAN - barselona 67 : 66

https://www.youtube.com/watch?v=q_GOHJHo1O0
Oni su nasa redovna musterija. Zamalo nas pokradose S  P  O  R  T - Page 6 Icon_basketball S  P  O  R  T - Page 6 Icon_cheers
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




S  P  O  R  T - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: S P O R T   S  P  O  R  T - Page 6 EmptyČet 4 Feb 2010 - 1:16

[quote="Mile"] Mislim da je Partizan zakon za sve, on ne tolerise ni Panatinaikosu nista a ne kom drugom. Zivio Dule[/quote]

PARTIZAN - Barselona 67 : 66


Poslednji put izmenio neco dana Pet 26 Feb 2010 - 18:31, izmenio ukupno 4 puta
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




S  P  O  R  T - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: S P O R T   S  P  O  R  T - Page 6 EmptyPet 29 Jan 2010 - 2:55

3 : 3
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




S  P  O  R  T - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: S P O R T   S  P  O  R  T - Page 6 EmptyPet 29 Jan 2010 - 2:20

Mislim da je Partizan zakon za sve, on ne tolerise ni Panatinaikosu nista a ne kom drugom. Zivio Dule.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





S  P  O  R  T - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: S P O R T   S  P  O  R  T - Page 6 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
S P O R T
Nazad na vrh 
Strana 6 od 8Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
http://vranes.bigforumpro.com :: Vraneš (Pavino Polje i Tomaševo)-
Skoči na: