http://vranes.bigforumpro.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


FORUM VRANEŠA (PAVINO POLJE I TOMAŠEVO)
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 PRIČAONICA

Ići dole 
+20
Darko Vuković
đevovanje
Vlado
Toma Varagic
markomadzgalj
Bubanja Marinko
DZORA
Slobodan
Milan Joksimovic
Ponikvice
ZoranˇSI
lojanica milic
CETNIK
Slobo
aradenovicmontenegro
Milikic
mileta
Kosta
mirko
cezarion
24 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći
AutorPoruka
mirko

mirko


Godina : 47
Mjesto rodjenja/boravka : moskva
Reputation : 1
Datum upisa : 28.12.2008

PRIČAONICA - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRIČAONICA   PRIČAONICA - Page 7 EmptyUto 30 Jun 2009 - 20:09

CETNIK ::
Bog ti pomogo Mirko. Vidim da si se malo bavio kosidbom po Rupama pa da te pitam jesi li se umorio? A sto ono tebe stavise prvoga da te satru jadan ne bio? A znas li da ti je pradjed umro od kose zato sto je bio kosibasa? Nego srecom braca su ti to pa te oni nece a inace da puste toga petoga za tobom on bi te satro
Pa vala da bi jos livada... bio bi ti i ja kraj prandjeda......nego rano zavrsismo pa onda posjedasmo...
Nazad na vrh Ići dole
CETNIK

CETNIK


Reputation : 9
Datum upisa : 11.03.2009

PRIČAONICA - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRIČAONICA   PRIČAONICA - Page 7 EmptyUto 30 Jun 2009 - 19:50

Bog ti pomogo Mirko. Vidim da si se malo bavio kosidbom po Rupama pa da te pitam jesi li se umorio? A sto ono tebe stavise prvoga da te satru jadan ne bio? A znas li da ti je pradjed umro od kose zato sto je bio kosibasa? Nego srecom braca su ti to pa te oni nece a inace da puste toga petoga za tobom on bi te satro
Nazad na vrh Ići dole
mirko

mirko


Godina : 47
Mjesto rodjenja/boravka : moskva
Reputation : 1
Datum upisa : 28.12.2008

PRIČAONICA - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRIČAONICA   PRIČAONICA - Page 7 EmptyPet 26 Jun 2009 - 6:26

CETNIK ::
A dje si Mirko junace? Dobro doso na forum posle duge pauze. Bilo je bez tebe tuzno, dok si bio u potrazi za mnom.
Nije ovaj tvoj ker mene ocero preko mejdanica zato sto je bio umoran mnogo.Satro se cuvajuci kumu pa sad ne moze nikud.
Pomoz bog Cetnik.........eh ja mislio ti otiso u Partizane pa mi nije nesto bilo po volji....nije se ker satro cuvajuci kumu..... nego umoran vodu popio........
Nazad na vrh Ići dole
CETNIK

CETNIK


Reputation : 9
Datum upisa : 11.03.2009

PRIČAONICA - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRIČAONICA   PRIČAONICA - Page 7 EmptyČet 25 Jun 2009 - 0:50

A dje si Mirko junace? Dobro doso na forum posle duge pauze. Bilo je bez tebe tuzno, dok si bio u potrazi za mnom.
Nije ovaj tvoj ker mene ocero preko mejdanica zato sto je bio umoran mnogo.Satro se cuvajuci kumu pa sad ne moze nikud.
Nazad na vrh Ići dole
mirko

mirko


Godina : 47
Mjesto rodjenja/boravka : moskva
Reputation : 1
Datum upisa : 28.12.2008

PRIČAONICA - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRIČAONICA   PRIČAONICA - Page 7 EmptySub 20 Jun 2009 - 22:35

cezarion ::
Поздрав за ветерана МИРКА!
Твоје одсуство се осјетило, једино што смо задњих дана добили неколико доста финих, правих, сем так`их чланова.
Само, забринут сам што нам нема "брадоње"! Јеси ли ти свезо оног кера, грдан?
Kera sam ostavio da cera bradonju.........zato ga i nema mnogo u poslednje vrijeme.....
Kazu ljudi ocero ga tamo preko Medanica.....
Nazad na vrh Ići dole
cezarion

cezarion


Mjesto rodjenja/boravka : Beograd
Reputation : -4
Datum upisa : 11.07.2008

PRIČAONICA - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRIČAONICA   PRIČAONICA - Page 7 EmptyPet 19 Jun 2009 - 22:52

Поздрав за ветерана МИРКА!
Твоје одсуство се осјетило, једино што смо задњих дана добили неколико доста финих, правих, сем так`их чланова.
Само, забринут сам што нам нема "брадоње"! Јеси ли ти свезо оног кера, грдан?
Nazad na vrh Ići dole
mirko

mirko


Godina : 47
Mjesto rodjenja/boravka : moskva
Reputation : 1
Datum upisa : 28.12.2008

PRIČAONICA - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRIČAONICA   PRIČAONICA - Page 7 EmptyPet 19 Jun 2009 - 21:48

CETNIK ::
Ma kad me sad prije par dana nije otkrio dok je imalo snijega (pa po tragu) nece ni kad procita ovo. Zbilja sta ovo bi, kakvo je ovo cudo i jadi da 30 maja osvane snijeg 10 centi po brdima. Dosta je unistilo voce, jer je sve izlistalo, pa je kitina polomila grane.
Sto bi rekli stari: -ovo nije bilo otkad je krme rep iskrivilo.

Vidio sam ja one tragove nego nijesam vjerovo da su tvoji...ocase onaj ker da ide
tragom no se ja pobojak (nije dobro namecen na taku zverku)
Nazad na vrh Ići dole
mirko

mirko


Godina : 47
Mjesto rodjenja/boravka : moskva
Reputation : 1
Datum upisa : 28.12.2008

PRIČAONICA - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRIČAONICA   PRIČAONICA - Page 7 EmptyPet 19 Jun 2009 - 21:37

Evo i ja dodjok da vi se malo prdruzim i da podrzim ove nove clanove
POZ. svima i neka vam sve prija......
Nazad na vrh Ići dole
CETNIK

CETNIK


Reputation : 9
Datum upisa : 11.03.2009

PRIČAONICA - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRIČAONICA   PRIČAONICA - Page 7 EmptyČet 4 Jun 2009 - 1:04

Ma kad me sad prije par dana nije otkrio dok je imalo snijega (pa po tragu) nece ni kad procita ovo. Zbilja sta ovo bi, kakvo je ovo cudo i jadi da 30 maja osvane snijeg 10 centi po brdima. Dosta je unistilo voce, jer je sve izlistalo, pa je kitina polomila grane.
Sto bi rekli stari: -ovo nije bilo otkad je krme rep iskrivilo.
Nazad na vrh Ići dole
cezarion

cezarion


Mjesto rodjenja/boravka : Beograd
Reputation : -4
Datum upisa : 11.07.2008

PRIČAONICA - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRIČAONICA   PRIČAONICA - Page 7 EmptyNed 31 Maj 2009 - 14:14

CETNIK ::

Kako se nijesmo vidjeli kod Srdje u kafanu? Ne samo da smo se vidjeli no smo pili pice i to ne samo kod Srdje nego i u ''Novo prevoz''. Samo da si ga vidio i cuo kako mi se zalio da ga neki Cetnik dobro poznaje a nece da mu kaze ko je.
Ovih dana je u potrazi za mnom.
Е сад си откривен! Чим стигне Мирко и прочита ову твоју поруку знаће с ким је у крчми "Ново превоз" рујно вино пио.
Nazad na vrh Ići dole
CETNIK

CETNIK


Reputation : 9
Datum upisa : 11.03.2009

PRIČAONICA - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRIČAONICA   PRIČAONICA - Page 7 EmptyČet 28 Maj 2009 - 22:48

cezarion ::
CETNIK ::
Evo se Mirko satrije trazeci me po brdima. Najvise ve trazi kod Srdje u kafani JAZ, a ja ga gledam kako napada ljude na pravdi boga. Prije neki dan je dolazio i do Stozera i to sa kerom ali nikako da me nadje. heheeheee
Ајде кажи право је ли и мало посумњо да си ти ОНАЈ, пошто те је сигурно видио код Срђе у кафани? Јесте ли се поздравили?
Kako se nijesmo vidjeli kod Srdje u kafanu? Ne samo da smo se vidjeli no smo pili pice i to ne samo kod Srdje nego i u ''Novo prevoz''. Samo da si ga vidio i cuo kako mi se zalio da ga neki Cetnik dobro poznaje a nece da mu kaze ko je.
Ovih dana je u potrazi za mnom.
Nazad na vrh Ići dole
cezarion

cezarion


Mjesto rodjenja/boravka : Beograd
Reputation : -4
Datum upisa : 11.07.2008

PRIČAONICA - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRIČAONICA   PRIČAONICA - Page 7 EmptyUto 26 Maj 2009 - 23:25

CETNIK ::
Evo se Mirko satrije trazeci me po brdima. Najvise ve trazi kod Srdje u kafani JAZ, a ja ga gledam kako napada ljude na pravdi boga. Prije neki dan je dolazio i do Stozera i to sa kerom ali nikako da me nadje. heheeheee
Ајде кажи право је ли и мало посумњо да си ти ОНАЈ, пошто те је сигурно видио код Срђе у кафани? Јесте ли се поздравили?
Nazad na vrh Ići dole
CETNIK

CETNIK


Reputation : 9
Datum upisa : 11.03.2009

PRIČAONICA - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRIČAONICA   PRIČAONICA - Page 7 EmptyUto 26 Maj 2009 - 9:36

Evo se Mirko satrije trazeci me po brdima. Najvise ve trazi kod Srdje u kafani JAZ, a ja ga gledam kako napada ljude na pravdi boga. Prije neki dan je dolazio i do Stozera i to sa kerom ali nikako da me nadje. heheeheee
Nazad na vrh Ići dole
cezarion

cezarion


Mjesto rodjenja/boravka : Beograd
Reputation : -4
Datum upisa : 11.07.2008

PRIČAONICA - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRIČAONICA   PRIČAONICA - Page 7 EmptySub 16 Maj 2009 - 16:30

CETNIK ::
Sta ste se ovo ucutali pa ni rijeci da se progovori. Razumijem Mirka sto ne pise jer ima tremu pred avionom, pa mu se tresu ruke, mislim dok ne popije flasu votke,a sta je sa ostalima nije mi jasno. Ovaj Lojanica mora da je prodo onu pecurku sto je sliko pa sad negdje pije pivo ''stari meljnik'' i nema kad da se javi samo ponekad virucka na forumu.
Cezarion vjerovatno smislja neko novo pitanje da nas o jadu zabavi ko prosli put, te nas ostavi bez rucka.
Kosta mozda smislja neku novu zavicajnu pjesmu ili ko obicno negdje u kafani unistava votku, jedino se evo ja javljam da se ovaj forum ne oladi.
Ми имали обавезе, а тебе смо оставили да пазиш КУЋУ..."да овчица која не занесе, своје руно у грм покрај пута". А, ти ништа, дозволио си овдје политичку кампању...
Имам још неколико питања за чије решење водим форумаше на ручак.
Чекам Милетино питање, а њега опет нема, сигурно по америКАНСКИМ земљама држи предавања пошто је научни радник. Можда се неће појавити данима.
Nazad na vrh Ići dole
mirko

mirko


Godina : 47
Mjesto rodjenja/boravka : moskva
Reputation : 1
Datum upisa : 28.12.2008

PRIČAONICA - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRIČAONICA   PRIČAONICA - Page 7 EmptyPet 15 Maj 2009 - 21:29

CETNIK ::
Sta ste se ovo ucutali pa ni rijeci da se progovori. Razumijem Mirka sto ne pise jer ima tremu pred avionom, pa mu se tresu ruke, mislim dok ne popije flasu votke,a sta je sa ostalima nije mi jasno. Ovaj Lojanica mora da je prodo onu pecurku sto je sliko pa sad negdje pije pivo ''stari meljnik'' i nema kad da se javi samo ponekad virucka na forumu.
Cezarion vjerovatno smislja neko novo pitanje da nas o jadu zabavi ko prosli put, te nas ostavi bez rucka.
Kosta mozda smislja neku novu zavicajnu pjesmu ili ko obicno negdje u kafani unistava votku, jedino se evo ja javljam da se ovaj forum ne oladi.
Cuvaj se .....pazi se...imaces tremu............naci cu te..........imaces problema......
nece ti ni tvoj drug Milo pomoci...........
Nazad na vrh Ići dole
CETNIK

CETNIK


Reputation : 9
Datum upisa : 11.03.2009

PRIČAONICA - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRIČAONICA   PRIČAONICA - Page 7 EmptyPet 15 Maj 2009 - 15:41

Sta ste se ovo ucutali pa ni rijeci da se progovori. Razumijem Mirka sto ne pise jer ima tremu pred avionom, pa mu se tresu ruke, mislim dok ne popije flasu votke,a sta je sa ostalima nije mi jasno. Ovaj Lojanica mora da je prodo onu pecurku sto je sliko pa sad negdje pije pivo ''stari meljnik'' i nema kad da se javi samo ponekad virucka na forumu.
Cezarion vjerovatno smislja neko novo pitanje da nas o jadu zabavi ko prosli put, te nas ostavi bez rucka.
Kosta mozda smislja neku novu zavicajnu pjesmu ili ko obicno negdje u kafani unistava votku, jedino se evo ja javljam da se ovaj forum ne oladi.
Nazad na vrh Ići dole
lojanica milic




Reputation : 0
Datum upisa : 25.03.2009

PRIČAONICA - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRIČAONICA   PRIČAONICA - Page 7 EmptyNed 10 Maj 2009 - 20:00

Mirko, ko je ovo stavljo dzakove po klekama?
Nazad na vrh Ići dole
mirko

mirko


Godina : 47
Mjesto rodjenja/boravka : moskva
Reputation : 1
Datum upisa : 28.12.2008

PRIČAONICA - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRIČAONICA   PRIČAONICA - Page 7 EmptyPet 8 Maj 2009 - 21:02

mirko ::
CETNIK ::
lojanica milic ::
Posto vidim da Cetnik dobro zna ovaj gornji kraj, evo jos jednog pitanja, znali gde je Rutovina?

Opa evo ga opet Jule sa svojim pitalicama.
Neznam gdje je ova Rutovina ako nije nasprem Jovanove bare Laughing .
No me samo cudi odkud ti znas za nju??? Question
Kako da nezna on dje je Rutovina.........znam kako je jedan put stavljo
nailonske dzakove....plasio jazavce jer su mu bili sve nagrdili po Rutovini....
a neki ljudi koji su prolazili noci mislili su da im se prividja ha ha ha ha .........
Nazad na vrh Ići dole
mirko

mirko


Godina : 47
Mjesto rodjenja/boravka : moskva
Reputation : 1
Datum upisa : 28.12.2008

PRIČAONICA - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRIČAONICA   PRIČAONICA - Page 7 EmptyPet 8 Maj 2009 - 5:10

CETNIK ::
lojanica milic ::
Posto vidim da Cetnik dobro zna ovaj gornji kraj, evo jos jednog pitanja, znali gde je Rutovina?

Opa evo ga opet Jule sa svojim pitalicama.
Neznam gdje je ova Rutovina ako nije nasprem Jovanove bare Laughing .
No me samo cudi odkud ti znas za nju??? Question
Kako da nezna on dje je Rutovina.........znam kako je jedan put stavljo
nailonske dzakove....plasio jazavce jer su mu bili sve nagrdili po Rutovini....
a neki ljudi koji su prolazili noci mislili su da im se prividja ha ha ha ha .........
Nazad na vrh Ići dole
CETNIK

CETNIK


Reputation : 9
Datum upisa : 11.03.2009

PRIČAONICA - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRIČAONICA   PRIČAONICA - Page 7 EmptyČet 7 Maj 2009 - 23:27

lojanica milic ::
Posto vidim da Cetnik dobro zna ovaj gornji kraj, evo jos jednog pitanja, znali gde je Rutovina?

Opa evo ga opet Jule sa svojim pitalicama.
Neznam gdje je ova Rutovina ako nije nasprem Jovanove bare Laughing .
No me samo cudi odkud ti znas za nju??? Question
Nazad na vrh Ići dole
lojanica milic




Reputation : 0
Datum upisa : 25.03.2009

PRIČAONICA - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRIČAONICA   PRIČAONICA - Page 7 EmptyČet 7 Maj 2009 - 18:31

Posto vidim da Cetnik dobro zna ovaj gornji kraj, evo jos jednog pitanja, znali gde je Rutovina?
Nazad na vrh Ići dole
mirko

mirko


Godina : 47
Mjesto rodjenja/boravka : moskva
Reputation : 1
Datum upisa : 28.12.2008

PRIČAONICA - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRIČAONICA   PRIČAONICA - Page 7 EmptySre 6 Maj 2009 - 21:28

[quote="CETNIK"]
mirko ::
CETNIK ::
Vidim ja da bi ti Mirko otiso za mnom i u Brodarevo, ali posto sam sazno da ces u rodni kraj ovih dana najbolje bi bilo da te ja sacekam kod Krla. Tu ces i mozda saznati ko sam ja.Jos ako dodje Milos iz Podgorice, a Veljo i Dragan su tu stalno bice ekipa u potpunosti hahaha.
Bolje bi bilo da me sacekas u novo-prevoz pa bi posle otisli na to tvoje staro mjesto.....
da se okopijerimo malo......[/quote

TI JOS UVEK MISLIS DA SAM JA DEJO ALI VARAS SE MIKANE
E pa onda sam ja Marinko.....
Nazad na vrh Ići dole
CETNIK

CETNIK


Reputation : 9
Datum upisa : 11.03.2009

PRIČAONICA - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRIČAONICA   PRIČAONICA - Page 7 EmptySre 6 Maj 2009 - 21:17

[quote="mirko"]
CETNIK ::
Vidim ja da bi ti Mirko otiso za mnom i u Brodarevo, ali posto sam sazno da ces u rodni kraj ovih dana najbolje bi bilo da te ja sacekam kod Krla. Tu ces i mozda saznati ko sam ja.Jos ako dodje Milos iz Podgorice, a Veljo i Dragan su tu stalno bice ekipa u potpunosti hahaha.
Bolje bi bilo da me sacekas u novo-prevoz pa bi posle otisli na to tvoje staro mjesto.....
da se okopijerimo malo......[/quote

TI JOS UVEK MISLIS DA SAM JA DEJO ALI VARAS SE MIKANE
Nazad na vrh Ići dole
mirko

mirko


Godina : 47
Mjesto rodjenja/boravka : moskva
Reputation : 1
Datum upisa : 28.12.2008

PRIČAONICA - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRIČAONICA   PRIČAONICA - Page 7 EmptySre 6 Maj 2009 - 21:13

CETNIK ::
Vidim ja da bi ti Mirko otiso za mnom i u Brodarevo, ali posto sam sazno da ces u rodni kraj ovih dana najbolje bi bilo da te ja sacekam kod Krla. Tu ces i mozda saznati ko sam ja.Jos ako dodje Milos iz Podgorice, a Veljo i Dragan su tu stalno bice ekipa u potpunosti hahaha.
Bolje bi bilo da me sacekas u novo-prevoz pa bi posle otisli na to tvoje staro mjesto.....
da se okopijerimo malo......
Nazad na vrh Ići dole
CETNIK

CETNIK


Reputation : 9
Datum upisa : 11.03.2009

PRIČAONICA - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRIČAONICA   PRIČAONICA - Page 7 EmptySre 6 Maj 2009 - 20:20

Vidim ja da bi ti Mirko otiso za mnom i u Brodarevo, ali posto sam sazno da ces u rodni kraj ovih dana najbolje bi bilo da te ja sacekam kod Krla. Tu ces i mozda saznati ko sam ja.Jos ako dodje Milos iz Podgorice, a Veljo i Dragan su tu stalno bice ekipa u potpunosti hahaha.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





PRIČAONICA - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRIČAONICA   PRIČAONICA - Page 7 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
PRIČAONICA
Nazad na vrh 
Strana 7 od 10Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
http://vranes.bigforumpro.com :: Vraneš (Pavino Polje i Tomaševo)-
Skoči na: